Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - Testy oprogramowania

Testy oprogramowania

Świadczymy kompleksowe usługi Quality Assurance oraz testów oprogramowania zgodnie z potrzebami naszych klientów.

Testy oprogramowania jako usługa – Software Testing as a Service

Software Testing as a Service to usługa na żądanie (on-demand), z której korzystasz dokładnie wtedy, kiedy w projekcie pojawia się konkretna potrzeba testów tworzonego oprogramowania lub Twoja firma potrzebuje zaawansowanych usług Quality Assurance, takich jak audyt, konsultacje czy optymalizacja procesu testowego.

STaaS to model usługowy, czerpiący z filozofii chmury, nie tylko pod względem narzędzi hostowanych w chmurze, ale także tzw. chmury umiejętności. Oznacza to, że zespoły realizujące usługi testowe budowane są w taki sposób, żeby były w stanie pokryć różnorodne wymagania względem testów w danym projekcie.

 

Chmura kompetencji STaaS

Dzięki "chmurze kompetencji" do zadań delegowani są właśnie ci specjaliści, którzy dysponują wymaganymi umiejętnościami. Kiedy projekt wymaga zwiększenia zasobów, klient zleca więcej zadań, a kiedy w danym momencie potrzeby się zmniejszają, model usługowy pozwala na uniknięcie kosztów czasu nieprodukcyjnego w projekcie. Pozwala to na prowadzenie działań zgodnie z potrzebami, budżetem, najlepszymi praktykami, z użyciem właściwych kompetencji, przy równoczesnym ograniczeniu kosztów.

Korzyści ze STaaS:

  • Dostępność kompetencji "na żądanie", czyli w momencie, kiedy jest taka potrzeba
  • Skalowalność
  • Wysoki poziom niezależności
  • Brak kosztów związanych z narzędziami, sprzętem, oprogramowaniem, szkoleniem pracowników czy budowaniem środowisk testowych
  • Brak kosztów czasu nieprodukcyjnego testerów oprogramowania
  • Wykorzystywanie w pracy narzędzi chmurowych

Software Testing as a Service

W ramach usługi Software Testing as a Service JCommerce dostarcza kompleksowe usługi związane z testowaniem oprogramowania: od testów manualnych, przez automatyczne, wydajnościowe, penetracyjne, czy doskonalenie procesu testowego, a także audyty, konsultacje i szkolenia dla pracowników klienta.


Looking for experienced software testers?

Skontaktuj się z nami