Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - Usługi IT

Usługi IT

Projektujemy, wdrażamy i rozwijamy systemy ERP z rodziny Microsoft Dynamics. Tradycyjne on-premise i te w chmurze. Dla każdej branży – od e-commerce po produkcję.

Wdrożenie systemu MS Dynamics

Wdrożenie systemu ERP wymaga uporządkowanego sposobu działania. Standardem JCommerce jest szczegółowy plan wdrożenia, na każdym etapie konsultowany z Klientem i jego pracownikami. Ponieważ to oni wiedzą najlepiej, jakich narzędzi potrzebują i co należy w firmie usprawnić. Na pierwszym miejscu stawiamy więc Klienta i jego biznes, to do niego dostosowujemy wdrażane przez nas system ERP.

Dowiedz się więcej o etapach wdrożenia i o wpływie procesu zmian na działanie firmy. Odwiedź www.erpnav.pl.

Nie ma dwóch identycznych firm, każda działa w innym otoczeniu biznesowym, ma innych dostawców, inny styl pracy, innych interesariuszy. Każde wdrożenie systemu ERP musi zostać więc poprzedzone szczegółową analizą, dzięki której można wybrać optymalny scenariusz wdrożenia. To analiza przedwdrożeniowa daje odpowiedź na pytania dotyczące wyboru modelu licencjonowania, ustalenia harmonogramu działań i kosztu implementacji.

We wdrożeniach systemów MS Dynamics stosujemy rekomendowaną przez Microsoft metodologię Sure Step, uzupełnioną przez nasze autorskie elementy, wypracowane podczas wielu poprzednich wdrożeń.

 


Kalkulator wdrożenia systemu ERP

Kalkulator ERP JCommerce oblicz budzet

Bazując na naszym doświadczeniu zaprojektowaliśmy wygodne i łatwe w obsłudze narzędzie, które pozwala określić wartość projektu wdrożenia systemu klasy ERP. Przy jego pomocy jest możliwe właściwie zaplanowanie budżetu na wdrożenie systemu ERP we własnej firmie.

Uzupełnienie informacji w kalkulatorze zajmuje tylko 2 minuty. Na ich podstawie nasi specjaliści przygotują szacunkową kalkulację projektu - zawierającą koszt licencji oraz usług wdrożeniowych dla systemu Microsoft Dynamics NAV lub Dynamics 365. 

Skontaktuj się z nami