Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - Usługi IT

Usługi IT

Projektujemy, wdrażamy i rozwijamy systemy ERP z rodziny Microsoft Dynamics. Tradycyjne on-premise i te w chmurze. Dla każdej branży – od e-commerce po produkcję.

Rozwiązania branżowe

System LS Nav – ERP dla branży Retail

Sprzedaż produktów i usług poprzez sieć różnych kanałów dystrybucji, w tym sklepów stacjonarnych i on-line, wymaga zintegrowanego systemu zarządzania, dostosowanego do specyficznych wymagań branży. 

LSR logo

 

W handlu detalicznym kluczowe jest podążanie za potrzebami i przyzwyczajeniami klientów. Wyzwaniem są przede wszystkim trendy technologiczne, takie jak zakupy i płatności on-line, popularność urządzeń mobilnych, showrooming, czy odwrotne zjawisko, polegające na porównywaniu produktów on-line i kupowanie ich w sklepie stacjonarnym.

Firmom z branży retail proponujemy LS Nav, narzędzie stworzone przez LS Retail w oparciu o system Microsoft Dynamics NAV, uzupełniony o bogaty zestaw dodatkowych funkcjonalności, dostosowanych do potrzeb branży.

Obszary zastosowań

System LS Nav umożliwia integrację wszystkich kanałów dystrybucji i kontaktu z klientem, a także śledzenie transakcji, zarządzanie zaopatrzeniem i zaawansowaną obsługę programów lojalnościowych i rabatowych, przy równoczesnym wykorzystaniu wszystkich funkcjonalności oferowanych przez system ERP Microsoft Dynamics NAV. System udostępnia szereg dodatkowych funkcjonalności, niezbędnych do sprawnego zarządzania siecią sprzedaży:

  • LS Nav POS – aplikacja służąca do obsługi punktów sprzedaży, a także zarządzania danymi o nabywcach i programami lojalnościowymi.
  • LS Omni – pakiet rozwiązań mobilnych, umożliwiający zarówno mobilne zarzadzanie sprzedażą, jak i mobilne zakupy.
  • Open-To-Buy – funkcjonalność pozwalajaca na planowanie, monitorowanie i analizę zatowarowania w przekroju całego cyklu sprzedaży.
  • Raportowanie – system umożliwia tworzenie szczegółowych raportów finansowych, sprzedażowych i dotyczących procesów logistycznych w sieci sprzedaży.

 

Zarządzaj swoją siecią sprzedaży detalicznej z LS Nav

 


Netronic - diagramy Gantta wspierające zarządzanie

NETRONIC Software, którego oprogramowanie oferuje w swoich wdrożeniach JCommerce, jest wiądącym dostawcą narzędzi do wizualizacji złożonych danych firmowych, planistycznych i produkcyjnych. Wizualizacje te pomagają firmom podejmować szybkie i trafne decyzje biznesowe i operacyjne.

NETRONIC-logo

 

Oprogramowanie firmy Netronic obsługuje wszystkie aktualne środowiska programistyczne Micrososoft i Java. Oferowane przez firmę diagramy Gantta z z łatwością integrują się z systemami ERP, PPS, SCM i MES, dzięki czemu można je wykorzystać do planowania oraz kontrolowania zasobów i procesów w zakresie zarządzania produkcją, logistyką, usługami czy projektami.

W przypadku systemu Microsoft Dynamics NAV dedykowane, interaktywne dodatki na diagramach Gantta umożliwiają tworzenie interface'u użytkownika, charakteryzujacego się dużo większą przejrzystością i elastycznością w procesach planowania oraz harmonogramowania. 

Zainteresowany możliwościami pełnej wizualizacji procesów


Skontaktuj się z nami