Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - Usługi IT

Usługi IT

Projektujemy, wdrażamy i rozwijamy systemy ERP z rodziny Microsoft Dynamics. Tradycyjne on-premise i te w chmurze. Dla każdej branży – od e-commerce po produkcję.

Systemy ERP Microsoft Dynamics

Systemy ERP Microsoft Dynamics to zestaw zintegrowanych i adaptowalnych aplikacji, wspomagających zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa. To oprogramowanie dla małych, średnich i dużych firm, które umożliwia automatyzację kluczowych procesów biznesowych oraz zachowanie nad nimi pełnej kontroli.

MS Dynamics NAV AX JCommerce

Oprogramowanie ERP z rodziny Dynamics jest łatwe we wdrożeniu i użytkowaniu. W prosty sposób integruje się i współpracuje z innymi produktami Microsoft, w tym platformami raportowo-analitycznymi. Działa i wygląda jak MS Office, dzięki temu każdy użytkownik może od razu rozpocząć pracę. Wykorzystana jednolita logika biznesowa umożliwia też bezproblemową integrację z systemami zewnętrznymi, co sprawia, że modyfikacje procesów wewnątrz systemu automatycznie wpływają na działanie wbudowanych usług sieciowych.

Oprogramowanie jest dostosowane do potrzeb poszczególnych ról w organizacji, dzięki czemu użytkownicy uzyskują tylko właściwe informacje. Szybki dostęp do danych umożliwia nie tylko rozwiązywanie bieżących problemów, lecz także planowanie przyszłych działań. Praca z systemem możliwa jest w dowolnym miejscu i czasie, niezależnie od rodzaju przeglądarki, oraz dzięki rozwiązaniom mobilnym dla platform iOS, Android, Windows Phone i Windows.

Dzięki wbudowanym narzędziom możliwa jest rozbudowa systemu wraz z rozwojem organizacji - oprogramowanie posiada otwarty kod, który pozwala na implementację rozwiązań innych producentów oprogramowania i korzystanie ze wsparcia wielu partnerów w Polsce i na świecie. Opcje wdrożenia w chmurze i w środowisku lokalnym gwarantują elastyczność wyboru rozwiązania najlepszego dla przedsiębiorstwa.

W JCommerce posiadamy szerokie doświadczenie we wdrażaniu systemów z rodziny MS Dynamics, czego potwierdzeniem jest tytuł Microsoft ERP Silver Competency Partner.

 


Microsoft Dynamics NAV czy Dynamics 365?

Microsoft Dynamics NAV to oprogramowanie do zarządzania dla małych i średnich firm - sprzedawców detalicznych, producentów, hurtowników oraz firm usługowych działających zarówno w skali lokalnej jak i międzynarodowej.

Dzięki automatyzacji i upraszczaniu zarządzania finansami, efektywnej obsłudze klientów i przejrzystej współpracy z sieciami dostawców pozwala firmie swobodnie się rozwijać.

To system elastyczny, szybki we wdrożeniu, zawierający szereg funkcjonalności w standardzie:

  • tryb użytkownika wielozadaniowego – dla pracownika małej/średniej firmy, realizującego zadania z kilku obszarów,
  • pełna integracja i współpraca z MS Office 365 i platformą MS SharePoint (wymiana danych pomiędzy systemem NAV i arkuszami Excel, tworzenie zaawansowanych raportów w MS Excel, edycja raportów w MS Word, współdzielenie danych za pomocą portalu SharePoint),
  • możliwość wykorzystania narzędzi Microsoft Power BI do wizualizacji i prezentacji raportów (Power Query, Power Pivot, Power View, Power Map),
  • integracja z pocztą e-mail, pozwalająca na bezpośrednie wysyłanie dokumentów z systemu,
  • import wyciągów bankowych do systemu dzięki współpracy z systemami bankowymi w ponad 25 krajach,
  • współpracę z Microsoft Azure.

Rozwiązanie Microsoft Dynamics 365 to najnowsza generacja aplikacji dla biznesu w chmurze.

MS Dynamics 365 przeznaczony jest dla małych i średnich firm handlowo-usługowych i łączy w sobie najlepsze cechy dwóch rozwiązań Dynamics: CRM i ERP. To jedna platforma dostępna w chmurze z konkretnymi aplikacjami biznesowymi, obsługującymi takie obszary jak: Zarządzanie finansami, Zarządzanie łańcuchem dostaw (Sprzedaż, Zakupy i Zapasy) oraz Usługi specjalistyczne (obszar Zarządzanie projektem). Integralną częścią pakietu są również funkcje analityczne i raportowe.

Aby zapewnić spójne działanie oraz możliwość łatwej modyfikacji, Dynamics 365 wykorzystuje wspólny dla wszystkich rozwiązań i procesów model danych oraz nową platformę z aplikacjami z rodziny Office 365 opartą o bezpieczną chmurę Azure.

Nowe elastyczne rozwiązanie ERP umożliwia użytkownikom:

  • korzystanie z aplikacji, pozwalających na tworzenie, modyfikowanie i rozszerzanie zakresu procesów w czasie rzeczywistym - Power BI, PowerApps i Microsoft Flow - adekwatnie do pełnionych ról, branż czy konkretnych typów biznesów,
  • połączenie ustrukturyzowanych procesów biznesowych (dostępnych w Dynamics CRM) z rozproszonymi danymi działalności pracowników (dokumenty, arkusze z Office 365),
  • wprowadzenie do codziennych działań zaawansowanych narzędzi analitycznych (PowerBI i Cortana), które integrują bazy Big Data i dane z IoT w procesy biznesowe,
  • dodawanie aplikacji wraz ze zmieniającymi się potrzebami, bez potrzeby angażowania do tego celu działu IT. 

  


Skontaktuj się z nami