Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - Usługi IT

Usługi IT

Nasi programiści i konsultanci wspierają firmy w procesie cyfrowej transformacji. Dzięki korzystaniu z wiedzy i doświadczenia prawdziwych fachowców nasi partnerzy mogą skoncentrować się na tym, co dla nich istotne.

Systemy portalowe

Jednym z najważniejszych czynników determinujących rozwój przedsiębiorstwa jest nieskrępowany dostęp pracowników do informacji i dokumentacji firmowej.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom i bazując na własnych doświadczeniach, JCommerce oferuje systemy portalowe, dzięki którym przechowywanie i korzystanie z zasobów informatycznych jest bezpieczne i efektywne, a ich aktualizacja odbywa się na bieżąco.

Systemy portalowe to narzędzia, które umożliwiają skuteczną komunikację oraz równoczesny dostęp do aplikacji i dokumentów dla wielu pracowników.

Ułatwiają personalizację informacji i kierowanie ich do właściwych osób w firmie, jak również usprawniają zarządzanie zasobami jak np. rezerwacją sal konferencyjnych czy floty samochodowejWbudowane są w nie zaawansowane mechanizmy uprawnień i kontroli dostępów. Gwarantuje to wysoki poziom bezpieczeństwa względem wszystkich dokumentów firmowych.

W ofercie JCommerce znajdują się następujące rozwiązania portalowe:

  • Microsoft Office SharePoint Server
  • JBoss Portal
  • rozwiązania oparte o systemy CMS 

 


Wdrożenia systemów portalowych 

Poniżej prezentujemy wybrane wdrożenia systemów portalowych u naszych Klientów:

Skontaktuj się z nami