Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - Usługi IT

Usługi IT

Nasi programiści i konsultanci wspierają firmy w procesie cyfrowej transformacji. Dzięki korzystaniu z wiedzy i doświadczenia prawdziwych fachowców nasi partnerzy mogą skoncentrować się na tym, co dla nich istotne.

Rozwiązania dedykowane 

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania dedykowanego, które spełnia każde, nawet najbardziej indywidualne oczekiwania firm.  

Pełne dostosowanie do preferencji przedsiębiorstw różnych branż jest możliwe dzięki wiedzy biznesowej, kompetencjom technologicznym oraz doświadczeniu branżowemu naszych specjalistów. Tworzymy jedynie rozwiązania o najwyższym standardzie, wykorzystując sprawdzone metody, gotowe komponenty oraz uznane architektury. Nasze projekty prowadzimy w oparciu o zwinne podejście Agile oraz o metodologie SCRUM, PRINCE2, PMI, ITIL i MSF.

Dostarczane przez nas oprogramowanie dedykowane jest maksymalnie efektywne i użyteczne. Poszczególne prace wykonywane są w ramach kolejnych etapów, takich jak: 

  • analiza wymagań
  • realizacja projektu
  • wdrożenie oprogramowania dedykowanego
  • szkolenie użytkowników
  • serwis i rozwój.

 


Wdrożenia rozwiązań dedykowanych

Poniżej prezentujemy wybrane wdrożenia oprogramowania dedykowanego u naszych Klientów:

Skontaktuj się z nami