Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - Usługi IT

Usługi IT

Nasi programiści i konsultanci wspierają firmy w procesie cyfrowej transformacji. Dzięki korzystaniu z wiedzy i doświadczenia prawdziwych fachowców nasi partnerzy mogą skoncentrować się na tym, co dla nich istotne.

Portale internetowe

Tworzymy portale korporacyjne, tematyczne, ogłoszeniowe, turystyczne, miejskie, uwzględniając zróżnicowane i kompleksowe potrzeby ich użytkowników.

Na zlecenie Klienta wykonujemy projekt graficzny, implementujemy stronę, a także zapewniamy hosting. Wdrażamy rozwiązania z wykorzystaniem technologii Adaptive and Responsive Web Design (RWD), dostosowując layout strony do urządzeń o różnej rozdzielczości. 

 

Zarządzanie zawartością strony - tekstem, grafiką oraz elementami dodatkowymi, takimi jak filmy i aplikacje, opieramy zarówno o własne oprogramowanie dedykowane, jak i popularne systemy CMS (Content Management System) takie jak:
  • Joomla!
  • Drupal
  • TYPO3
  • DotNetNuke
  • SharePoint
  • Umbraco 
  • WordPress

Realizacja projektu

W celu zbudowania w pełni przyjaznego dla użytkownika portalu internetowego, dbamy o każdy etap pracy. Nasz proces projektowania, budowy i rozwoju portalu to:

Analiza wymagań
Analiza wymagań
Analizujemy wymagania firmy i proponujemy optymalne dla niej rozwiązanie.
Projekt graficzny
Projekt graficzny
W prace graficzne angażujemy współpracujących z nami grafików oraz specjalistów wskazanych przez naszych Klientów, którzy na etapie tworzenia portalu internetowego będą w stałym kontakcie z naszymi programistami.
Prototyp funkcjonalny - Proof of Concept
Prototyp funkcjonalny (Proof of Concept)
Tworzymy mockup’y, czyli makiety portalu dopasowane do wcześniej zdefiniowanych wymagań Klienta oraz dobieramy CMS, w którym użytkownik będzie mógł swobodnie zarządzać treścią.
Budowa witryny
Budowa witryny
Przy tworzeniu witryny dbamy o wysoką wydajność portalu oraz jego skalowalność. Nasz kod jest semantyczny oraz zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek i przeglądarek internetowych. Zaprojektowany portal zasilamy danymi otrzymanymi od Klienta, dodajemy wymagane funkcjonalności, przeprowadzamy testy systemu.
Utrzymanie strony internetowej
Utrzymanie strony internetowej
Realizację projektu kończymy szkoleniem z obsługi CMS’a dla administratorów. Oferujemy usługi wsparcia technologicznego w kontekście dalszej rozbudowy systemu.
 

 


 

Wdrożenia portali internetowych

Poniżej prezentujemy wybrane wdrożenia portali internetowych u naszych Klientów:

Skontaktuj się z nami