Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - Usługi IT

Usługi IT

Nasi programiści i konsultanci wspierają firmy w procesie cyfrowej transformacji. Dzięki korzystaniu z wiedzy i doświadczenia prawdziwych fachowców nasi partnerzy mogą skoncentrować się na tym, co dla nich istotne.

Nearshoring

W JCommerce doświadczenia w nearshoringu, czyli prowadzeniu projektów zagranicznych, zbieramy już od 12 lat, czego rezultatem jest liczne grono partnerów w Europie Zachodniej i Skandynawii. Kompetencje językowe, dobre praktyki i zwinne podejście do prowadzenia projektów sprawiają, że wciąż rozszerzamy portfolio naszych zagranicznych realizacji i angażujemy się w nowe inicjatywy biznesowe.

Dlaczego Polska?

Polska znajduje się na pierwszym miejscu wśród najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Europie dla świadczenia outsourcingu usług IT – wynika z raportu „2017 A.T. Kearney Global Services Location IndexTM”. Na potrzeby tego badania porównano 55 krajów pod względem atrakcyjności finansowej, kompetencji i dostępności pracowników oraz środowiska biznesowego. Polska została wskazana też jako kraj z najlepszymi warunkami do outsourcingu rozwiązań IT w Europie.

Kluczowe zalety naszego regionu to:

  • najlepsi deweloperzy w Europie i na świecie (raport HackerRank, 2016),
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego  (TOP10 EF English Proficiency Index 2016),
  • bliskość największych europejskich centrów finansowych,
  • dostęp do dużej ilości absolwentów kierunków IT,
  • atrakcyjność kosztowa.

Zapraszamy do odwiedzin strony w języku angielskim

 


Dlaczego JCommerce?

Optymalna lokalizacja dla usług typu nearshoring i offshoring.
Lokalizacje biur wybieramy tak, by nasi partnerzy biznesowi mogli w jak najkrótszym czasie spotkać się z zespołem projektowym. Dlatego oddziały zlokalizowane są w miastach posiadających własne porty lotnicze (Katowice, Kraków, Warszawa, Poznań, Rzeszów) oraz bezpośrednie połączenia z siecią autostrad Europy Zachodniej.
Specjaliści JCommerce poszerzają kompetencje językowe.
Nasi specjaliści stale podnoszą swoje kompetencje językowe w zakresie znajomości j. angielskiego. Jeśli zagraniczny partner wyraża potrzebę komunikacji w języku innym niż angielski, indywidualne zespoły projektowe uczestniczą w dodatkowych kursach językowych.
JCommerce komunikuje się z klientami przez system wideokonferencyjny.

W celu zapewnienia naszym Klientom jak najbliższego kontaktu z zespołem, wykorzystujemy system wideokonferencyjny, który sprawia, że dystans między członkami zespołów zmniejsza się do minimum.
Specjaliści JCommerce są gotowi do okresowej zmiany czasu pracy.

Jeśli wymaga tego projekt, jesteśmy gotowi na okresowe zmiany w czasie pracy naszych specjalistów po to, by elastycznie dopasować się do rozkładu dnia pracy partnerów zagranicznych.

 


Zaufali nam

Poniżej prezentujemy wybrane projekty, które zrealizowalismy dla Klientów z regionu Europy Zachodniej, Skandynawii i Ameryki Północnej. Z wieloma z nich łączą nas długofalowe relacje. 

 


 

Skontaktuj się z nami