Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - Usługi IT

Usługi IT

Nasi programiści i konsultanci wspierają firmy w procesie cyfrowej transformacji. Dzięki korzystaniu z wiedzy i doświadczenia prawdziwych fachowców nasi partnerzy mogą skoncentrować się na tym, co dla nich istotne.

Jak pracujemy

W JCommerce stawiamy na partnerską współpracę z klientami. Doświadczenie zdobyte w projektach, pozwoliło nam na wypracowanie optymalnych modeli współpracy, które uwzględnią zarówno Twoje potrzeby, jak i potrzeby naszych pracowników. 

Współpraca off-site
Dzięki tej formie współpracy nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów związanych z wynajęciem specjalisty, a wszystkie zadania wykonywane będą dla Ciebie zdalnie z jednego z 9 biur JCommerce w całej Polsce, z możliwością organizowania okresowych spotkań face-to-face, w siedzibie Twojej firmy. 

Współpraca on-site
Nasi specjaliści mogą pracować również na miejscu w Twojej siedzibie. Rozwiązanie to jest szczególnie korzystne w przypadku modelu team extension, który służy do uzupełniania wakatów w zespole klienta, a także w projektach, które wymagają ścisłej, codziennej współpracy między zespołem a klientem.


Onboarding

W JCommerce szczególnie dbamy o jakość współpracy naszych pracowników z klientami. W związku z tym przykładamy szczególną wagę do prawidłowo przeprowadzonego procesu onboardingu. Proces ten ma na celu określenie oczekiwań obu stron, celów i zasad współpracy w projekcie, a przede wszystkim:

  • wprowadzenie pracowników w zakres świadczonych usług i obowiązków obu stron,
  • konfigurację środowiska pracy,
  • dostarczenie pełnej dokumentacji,
  • Quality Assurance, czyli ustalenie zasad kontroli jakości,
  • wspólne ustalenie planu prac przez klienta i specjalistów.

Metodologia projektów

Zależy nam jakości, dlatego działania projektowe opieramy na wypracowanej metodyce zarządczej - nasi specjaliści posiadają kompetencje zarówno w zakresie metodyk zwinnych (Scrum), jak i w tradycyjnym podejściu do realizacji projektów (PRINCE2, PMI). Projekty przez nas realizowane mogą być także prowadzone w modelu hybrydowym, łaczącym wybrane elementy metodologii zarządzania projektami, odpowiadające na Twoje konkretne oczekiwania i potrzeby.


Rozliczenie usług time&material

Rozliczenie usługi wsparcia technologicznego odbywa się według stawek godzinowych lub dziennych, które uwzględniają stopień bezpośredniego zaangażowania pracowników JCommerce oraz koszt zakupionych materiałów, czyli w tzw. modelu time&material.

 


Masz więcej pytań albo konkretny projekt, w którym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami