Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - Usługi IT

Usługi IT

W czasach Big Data duża ilość, zmienność i różnorodność danych wymaga zastosowania zaawansowanych narzędzi analitycznych. Firmy, które korzystają z naszych narzędzi Business Intelligence uzyskują pełen obraz płynący z danych, a dzięki temu nieograniczone możliwości prognozowania i odkrywania nowych informacji.

Szkolenia Business Intelligence & Advanced Analytics

Oferujemy praktyczne szkolenia BI i Advanced Analytics.

W trakcie szkoleń nasi trenerzy dzielą się wiedzą i umiejętnościami, zdobytymi podczas projektowania oraz wdrażania rozwiązań bazodanowych i systemów klasy Business Intelligence w organizacjach o różnej skali i profilu działalności.

Program szkolenia konsultujemy z uczestnikami, tak by w pełni spełniał ich oczekiwania. W trakcie spotkania łączymy część wykładową z praktycznymi ćwiczeniami w wirtualnym środowisku testowym lub docelowym systemie Klienta. Uczestnicy otrzymują komplet autorskich materiałów oraz certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia. Zajęcia odbywają się w salach szkoleniowych JCommerce (Katowice, Warszawa, Kraków, Poznań) lub miejscu wskazanym przez Klienta. Na specjalne życzenie szkolenia przeprowadzamy też w języku angielskim.

Firma JCommerce jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr ewidencyjnym 2.24/00153/2016.

Atuty szkoleń JCommerce:


 • Przede wszystkim praktyka

  warsztatowy charakter szkoleń, akcent na praktyczne
  poznanie funkcjonalności systemów i analityki danych

 • Doświadczeni trenerzy

  specjaliści aktywnie uczestniczący we wdrożeniach rozwiązań bazodanowych i Business Intelligence dla polskich i zagranicznych klientów z różnych sektorów biznesu

 • Dedykowany program szkoleń

  zakres i forma szkolenia indywidualnie
  konsultowane z uczestnikami


Oferta szkoleniowa

Nasz autorski program szkoleń umożliwia wszechstronne zapoznanie się z platformami analitycznymi Microsoft BI, Qlik (QlikView, Qlik Sense), SAP BusinessObjects i IBM Cognos – od projektowania wielowymiarowych modeli danych, poprzez tworzenie i zarzadzanie procesami ETL, po administrację środowiskiem i wykorzystanie narzędzi BI do analizy i prezentacji danych.

Ponadto proponujemy szeroki zakres szkoleń związanych z platformą danych Microsoft, obejmujących tematykę administracji, optymalizacji i programowania SQL Server, pracy z pakietem Microsoft Office i powiązanych z nim dodatków PowerPivot, Power Query, Power View i Power Map oraz rozwiązań chmurowych Power BI.

Szkolenia obejmują też problematykę samouczenia maszyn (machine learning), skupiając się wokół automatyzowania procesu pozyskiwania i analizy danych, w celu ulepszania i rozwoju własnego systemu. 

 

Trenerzy

 

 • Grzegorz Stolecki

  Grzegorz Stolecki

  Ekspert w dziedzinie Business Intelligence z 20-letnim doświadczeniem. Pracował jako architekt, developer i trener. Obecnie zajmuje się projektowaniem specjalistycznych rozwiązań analityczno-raportowych dla dużych i średnich przedsiębiorstw. Pracuje również nad aplikacjami controllingowymi służącymi do planowania finansowego oraz budżetowania. Jest jednym z liderów Polskiej Grupy Użytkowników SQL Server (PLSSUG). Aktywny prelegent i uczestnik spotkań oraz konferencji.

 • Łukasz Szafrański

  Łukasz Szafrański

  Absolwent kierunku Informatyka i Ekonometria Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Tematyką Business Intelligence oraz hurtowni danych zajmuje się od 2009 roku. Związany z JCommerce od 2010 roku, obecnie Starszy Specjalista Business Intelligence oraz Team Leader. Realizuje projekty w oparciu o technologie SAP Business Objects, Microsoft SQL Server, Informatica PowerCenter oraz Oracle. Prywatnie pasjonat sportu.

 • Łukasz Moryń

  Łukasz Moryń

  Absolwent kierunku Informatyka wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Tematyką hurtowni danych – ich wdrażaniem, projektowaniem, tworzeniem oraz rozwijaniem – zajmuje się od 2005 roku. W JCommerce, jako Starszy Specjalista Business Intelligence i Kierownik Techniczny Projektu, specjalizuje się w rozwiązaniach SAP BusinessObjects, IBM (DB2 i DataStage), Pentaho Data Integration, Informatica PowerCenter, Oracle (baza danych i Oracle Warehouse Builder). Czas wolny chętnie spędza w rodzinnym gronie. Interesuje się Formułą 1.

 • Michał Ogonowski

  Michał Ogonowski

  Qlik Technical Manager w JCommerce Sp. z o.o. Certyfikowany konsultant Qlik Sense, posiada blisko 7-letnie doświadczenie zawodowe z produktami firmy Qlik (zarówno jako projektant, jak i programista). Entuzjasta skutecznej wizualizacji danych. Podczas realizacji wielu projektów QlikView oraz Qlik Sense zdobył bogate doświadczenie w rozmaitych obszarach biznesowych. Prywatnie miłośnik klasycznych mercedesów. Z wykształcenia absolwent Wydziału Informatyki Polsko-Japońskej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych w Warszawie w Katedrze Baz Danych.


Uczestnictwo

Prosimy o wypełnienie formularza w celu przedstawienia pełnej oferty szkolenia. Z uwagi na dedykowany charakter szkoleń, ich cena ustalana jest indywidualnie. Zależy od ustalonego programu, długości szkolenia i liczby uczestników.

Pola oznaczone * są wymagane

 

 


Klienci

Skontaktuj się z nami