Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - Usługi IT

Usługi IT

W czasach Big Data duża ilość, zmienność i różnorodność danych wymaga zastosowania zaawansowanych narzędzi analitycznych. Firmy, które korzystają z naszych narzędzi Business Intelligence uzyskują pełen obraz płynący z danych, a dzięki temu nieograniczone możliwości prognozowania i odkrywania nowych informacji.

Szkolenia

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, chcących aktywnie korzystać z systemu BI, bądź też systemem tym administrować. Uczestnikom umożliwiamy udział zarówno w szkoleniach otwartych, jak i zamkniętych, przeprowadzanych na specjalne zamówienie (również w j. angielskim). Stosowana przez nas metoda szkoleniowa jest połączeniem wykładów i praktycznych ćwiczeń z wykorzystaniem systemu BI. Środowiskiem szkoleniowym jest wirtualne środowisko testowe lub system Klienta. Każdy uczestnik otrzymuje komplet autorskich materiałów szkoleniowych oraz certyfikat ukończenia szkolenia. Szkolenia odbywają się w salach szkoleniowych firmy JCommerce lub miejscu wskazanym przez Klienta.

Interesują Cię szkolenia z zakresu Business Intelligence?

 


Atuty naszych szkoleń Business Intelligence to:

  • Przede wszystkim praktyka

warsztatowy charakter szkoleń, nacisk na praktyczne poznanie funkcjonalności systemów

  • Doświadczeni trenerzy

specjaliści aktywnie uczestniczący we wdrożeniach rozwiązań IT dla różnych sektorów gospodarki

  • Wiedza na najwyższym poziomie

szkolenia przygotowane zgodnie z wytycznymi Microsoft, SAP, Qlik i IBM.

 

Skontaktuj się z nami