Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - Usługi IT

Usługi IT

W czasach Big Data duża ilość, zmienność i różnorodność danych wymaga zastosowania zaawansowanych narzędzi analitycznych. Firmy, które korzystają z naszych narzędzi Business Intelligence uzyskują pełen obraz płynący z danych, a dzięki temu nieograniczone możliwości prognozowania i odkrywania nowych informacji.

Hurtownie danych

Tworzone przez nas hurtownie danych to scentralizowane i rozbudowane bazy, które służą do przechowywania olbrzymiej ilości pochodzących z różnych źródeł i przepływających przez firmę informacji.

Oprócz tego, że umożliwiają szybkie przeszukiwanie i efektywne analizowanie całej swojej zawartości, to ich posiadanie przekłada się na liczne korzyści:

  • Spójność informacji – wszystkie dane przechowywane w hurtowni posiadają jedną wspólną formę,
  • Eliminacja błędów – przed załadowaniem danych do hurtowni, wszystkie ewentualne niezgodności są identyfikowane i niwelowane – proces sporządzania raportów i analiz ulega znacznemu usprawnieniu,
  • Zapewnienie odpowiedniej prędkości działania systemów operacyjnych – hurtownie danych oddzielone są od systemów operacyjnych, dzięki czemu nie spowalniają ich działania,
  • Zwiększenie wartości operacyjnej aplikacji biznesowych – hurtownie danych mogą pracować w połączeniu z systemami transakcyjnymi, a w szczególności z rozwiązaniami do zarządzania relacjami z klientem (CRM),
  • Bezpieczeństwo przechowywanych danych – wszystkie dane przechowywane są w centralnym repozytorium,
  • Efektywne i trafne zarządzanie – hurtownie danych to solidny fundament dla aplikacji wspierających podejmowanie decyzji i kontrolowanie przedsiębiorstwa.

Skontaktuj się z nami