Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - Usługi IT

Usługi IT

Dostarczamy kompleksowe usługi w zakresie wdrożeń i zarządzania urządzeniami oraz aplikacjami firmy Apple z wykorzystaniem systemu klasy enterprise mobility management firmy Jamf.

Zarządzanie urządzeniami Apple

Administratorzy macOS z JCommerce posiadają doświadczenie we wdrażaniu urządzeń Apple w korporacjach o zasięgu globalnym, a łączny wolumen administrowanych przez nich urządzeń macOS z pomocą systemu Jamf Pro przekroczył 30 000.

Nasze doświadczenie oparte jest na współpracy z klientami z tak wymagających branż jak bankowość, ubezpieczenia, multimedia czy agencje prasowe. Nie tylko oferujemy system Jamf, ale także sami z niego korzystamy.

Sukces wdrożenia systemu Jamf nie zależy wyłącznie od samego oprogramowania, ale przede wszystkim od odpowiednich ludzi, których znajdziesz w naszym zespole. Nasi Administratorzy nie tylko koordynują, ale także aktywnie wspierają proces wdrażania systemu do zarządzania urządzeniami Apple.

Jamf Pro pozwala na wprowadzanie niestandardowych rozwiązań, które wymagają znajomości pisania skryptów w Bash oraz Python. JCommerce posiada kompetencje także w tym zakresie. Nasz zespół wdrożeniowy komunikuje się w języku angielskim.

Dowiedz się więcej o zastosowaniu Apple w biznesie.

 


Nasi administratorzy macOS posiadają zarówno certyfikaty firmy Jamf, jak i Apple

Certyfikaty Jamf:

  • Jamf 200 (wcześniej Certified Casper Technician)
  • Jamf 300 (wcześniej Certified Casper Administrator)
  • Jamf 350 (wcześniej Certified JSS Administrator)
  • Jamf 400 (wcześniej Certified Casper Expert)

Certyfikat Apple:

  • Apple Certified Support Professional

jcommerce-badge-jamf-certified-expert-macos-120Jesteś zainteresowany wykorzystaniem urządzeń Apple w swojej firmie?

Skontaktuj się z nami