Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - Usługi IT

Usługi IT

Dostarczamy kompleksowe usługi w zakresie wdrożeń i zarządzania urządzeniami oraz aplikacjami firmy Apple z wykorzystaniem systemu klasy enterprise mobility management firmy Jamf.

Korzyści dla biznesu

Badania przeprowadzone przez firmę IBM wskazują, że koszty wykorzystania urządzeń z systemem macOS są o jedną trzecią niższe niż w przypadku PC-tów. Wynika to z tego, że użytkownicy PC-tów dwa razy częściej korzystają ze wsparcia technicznego, ponadto problemy z PC-tami aż w 27% wymagają osobistej interwencji pracownika działu technicznego. W przypadku Maców odsetek ten wynosi tylko 5%. Wszystko to sprawia, że zadowolenie z korzystania z Maców w firmach wynosi ponad 90%.


Poniżej przedstawiamy pozostałe korzyści, jakie niesie ze sobą decyzja o wykorzystaniu urządzeń Apple w biznesie.

Poprawa bezpieczeństwa
Poprawa bezpieczeństwa
Urządzenia Apple są odporne na zagrożenia cybernetyczne, na które podatne są komputery Windows, posiadają także zaawansowane mechanizmy bezpieczeństwa.
Lepszy user experience
Lepszy user experience
Urządzenia Apple dla pracowników tworzą wizerunek firmy, jako pożądanego pracodawcy i profesjonalnego partnera biznesowego.
Niższe koszty supportu IT
Niższe koszty supportu IT
Dzięki redukcji nakładu pracy administratorów IT ze względu na brak konieczności ręcznej konfiguracji urządzeń, a także znacznie niższej awaryjności urządzeń Apple.
Self-service
Self-service
Apple dostarcza szeroki zakres funkcjonalności, które umożliwiają samoobsługę w zakresie instalowania niezbędnych do pracy aplikacji, a także konfiguracji systemu i naprawiania problemów.
Wsparcie dla BYOD w miejscu pracy
Wsparcie dla BYOD w miejscu pracy
W przypadku urządzeń z systemem iOS istnieje możliwość oddzielenia na urządzeniu danych i aplikacji prywatnych, od biznesowych, gwarantując bezpieczeństwo firmy i prywatność pracownika.
Błyskawiczna aktywacja urządzeń (zero-touch deployment)
Błyskawiczna aktywacja urządzeń (zero-touch deployment)
Urządzenie nie wymaga konfiguracji przez pracownika działu IT, po dostarczeniu jest gotowe do działania.
Zgodne środowisko pracy dla użytkowników Mac i PC
Zgodne środowisko pracy dla użytkowników Mac i PC
Dzięki systemowi Jamf Pro mieszana infrastruktura Maców i PC-tów jest w pełni kompatybilna, co pozwala na korzystanie z obu środowisk.
Szkolenia dla użytkowników
Szkolenia dla użytkowników
W zakresie zaawansowanych funkcji zarządzania infrastrukturą.
Zdalna pomoc techniczna
Zdalna pomoc techniczna
W zakresie zaawansowanego wsparcia technicznego dla eskalacji 2 i 3 stopnia.

Jesteś zainteresowany wykorzystaniem urządzeń Apple w swojej firmie?

Skontaktuj się z nami