Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - Usługi IT

Usługi IT

Dostarczamy kompleksowe usługi w zakresie wdrożeń i zarządzania urządzeniami oraz aplikacjami firmy Apple z wykorzystaniem systemu klasy enterprise mobility management firmy Jamf.

Apple dla biznesu

Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na wykorzystywanie urządzeń Apple do celów biznesowych. Są to przede wszystkim firmy, którym zależy na niezawodnych rozwiązaniach, niepowtarzalnym user experience pracowników i klientów, a także prestiżu korzystania z jednej z najlepiej rozpoznawalnych marek świata.

JCommerce oferuje kompleksowe wsparcie we wdrożeniu i zarządzaniu urządzeniami oraz aplikacjami Apple do celów biznesowych. Administratorzy macOS z JCommerce korzystają z systemu firmy Jamf, dzięki któremu mają możliwość zdalnej administracji urządzeniami klienta. Oprogramowanie Jamf Pro umożliwia automatyczną instalację i zarządzanie urządzeniami oraz aplikacjami, bez konieczności manualnej konfiguracji przez pracowników działu IT.

Jamf Pro to system klasy Enterprise Mobility Management, który umożliwia połączenie wielu różnych systemów, m.in. do zarządzania urządzeniami, tożsamością, aplikacjami czy wirtualizacją, w celu stworzenia jednego cyfrowego miejsca pracy. W przypadku urządzeń z systemem iOS, Jamf Pro pozwala również na oddzielenie aplikacji wykorzystywanych w pracy od aplikacji prywatnych, zapobiegając przepływowi danych między nimi, co gwarantuje zarówno bezpieczeństwo, jak i prywatność użytkowników.

Co najważniejsze, dzięki Jamf Pro zyskujesz możliwość integracji urządzeń Apple (macOS oraz iOS) w swoim środowisku biznesowym, bez względu na obecną architekturę. System bezproblemowo integruje się z Microsoft Intune lub Microsoft System Center Configuration Manager (SCCM), sprawiając, że wszystkie urządzenia Mac i PC w Twojej firmie będą ze sobą zgodne.

Dowiedz się więcej o zastosowaniu Apple w biznesie.

 


Usługi JCommerce w zakresie zarządzania urządzeniami Apple z systemem Jamf Pro

JCommerce posiada zespół Administratorów, którzy dysponują bogatym doświadczeniem technicznym w zakresie zarządzania infrastrukturą Apple poprzez system Jamf Pro, a także wiedzą biznesową na temat wdrożeń infrastruktury Apple od podstaw oraz audytu istniejących rozwiązań. W ramach usług oferujemy:

 • audyt posiadanej infrastruktury
 • integrację systemu Jamf Pro z obecną infrastrukturą (LDAP, SSO, CA, Intune, Office 365)
 • dostawę nowego sprzętu
 • zarządzanie aplikacjami i aktualizacjami systemu operacyjnego
 • konfigurację zabezpieczeń (CIS Benchmark)
 • bieżące zarządzanie systemem Jamf Pro oraz serwis aplikacji
 • monitorowanie i raportowanie nieprawidłowości w środowisku
 • Jamf Pro Managed Services

 


Doświadczenie JCommerce

Administratorzy macOS z JCommerce posiadają doświadczenie we wdrażaniu urządzeń Apple w korporacjach o zasięgu globalnym, w takich jak bankowość, ubezpieczenia, multimedia czy agencje prasowe. Łączny wolumen administrowanych przez nich urządzeń macOS przekracza 30 000.

Umiejętności naszych administratorów potwierdzają certyfikaty:

 • Jamf 200 (wcześniej Certified Casper Technician)
 • Jamf 300 (wcześniej Certified Casper Administrator)
 • Jamf 350 (wcześniej Certified JSS Administrator)
 • Jamf 400 (wcześniej Certified Casper Expert)

a także certyfikat Apple:

 • Apple Certified Support Professional

 

Jesteś zainteresowany wykorzystaniem urządzeń Apple w swojej firmie?

Skontaktuj się z nami