Aplikacja i rozwiązania promujące oferty portali bukmacherskich

KRAJ: Szwecja

SEKTOR: IT

USŁUGI: Aplikacja mobilna, Oprogramowanie dedykowane

OBSZAR: Android, iOS, JavaScript, PHP, React

Aplikacja i rozwiązania promujące oferty portali bukmacherskich

Programiści z JCommerce dostarczali usługi rozwoju oprogramowania dla jednego z klientów firmy Glomo, który dostarcza rozwiązania w obszarze zakładów sportowych online.
Potrzeba

Aby sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów w obszarze transformacji cyfrowej, w tym rozwoju oprogramowania, poszukiwania innowacyjnych i interaktywnych rozwiązań, Glomo postanowiło skalować swój biznes, poprzez usługi outsourcingu IT.

Opis projektu

Pierwszym zadaniem zespołu programistów było stworzenie aplikacji do monitorowania wyników zmagań sportowych oraz danych pochodzących z różnych portali bukmacherskich. Aplikacja wraz z bibliotekami tworzonymi w technologii Java Script jest dedykowana urządzeniom mobilnym z systemami iOS lub Android. Zaprojektowany przez zespół system pobiera odpowiednie informacji z zewnętrznych baz danych i zestawia je w przyjaznej dla użytkownika formie. Ponadto aplikacja pozwala skorzystać z różnych ofert, obstawiać i zarządzać zakładami na wielu portalach w jednym miejscu.

W ramach drugiego projektu, zespół developerski z JCommerce tworzył od podstaw niestandardowe widgety promocyjne zakładów sportowych, których celem było przyciągnięcie i zaangażowanie nowych graczy zakładów bukmacherskich. Aplikacje były rozwijane od zera z użyciem technologii React.js oraz API pochodzącym od firmy bukmacherskiej. Stworzone widgety można osadzać i zarządzać za pośrednictwem platform CMS klientów. Zakres projektu objął stworzenie zarówno frontendu, jak backendu rozwiązania.

Przy realizacji tego projektu wykorzystane zostały założenia metodologii Scrum, co miało pozytywny wpływ na komunikację wewnątrz rozproszonego zespołu, a także na terminowość realizacji poszczególnych zadań.

Powód dla którego wracam do współpracy z JCommerce wynika z szybkości ich działania. Gdy wysyłam zapytanie, przesyłam je do pięciu różnych dostawców. JCommerce zawsze wraca z informacją zwrotną jako pierwsze. Wtedy mają zawsze dla nas kogoś kto będzie mógł dołączyć do projektu w ciągu 1-2 tygodni, podczas gdy inni nie mogą zaproponować nam kandydatów w ciągu 1-2 miesięcy!

Stephanie Kihlander, COO w Glomo
Technologie

PHP, Android, iOS, JavaScript, React.js, API, Scrum.

Korzyści dla klienta
  • Zapewnienie skalowalności biznesu
  • Terminowa realizacja projektów
  • Szybka reakcja na potrzeby i zmiany w projektach
  • Dostęp do doświadczonych specjalistów
O kliencie

GLOMO AB – szwedzki lider usług konsultingu IT, oferujący innowacyjne rozwiązania w zakresie cyfrowych transformacji, usługi UX/UI, tworzenia oprogramowania i zarządzania cyklem życia produktu.

OSTATNIO ZREALIZOWANE PROJEKTY

Szukasz programistów lub doświadczonego zespołu?

Napisz do nas