Senior Java Developer

powrót
Must have:
 • 5 lat doświadczenia komercyjnego
 • Java 8+
 • SQL
 • Spring 4+
 • MS SQL/Oracle
 • komunikatywna znajomość języka angielskiego
Nice to have:
 • big data analytics
 • Apache Hadoop
 • No SQL: Neo4j, Mongo DB
Opis projektu:

Posiadasz 5 lat doświadczenia w Javie? Chcesz poznać nowoczesne techniki przetwarzania danych przy użyciu rozwiązań „big data” (np. Hadoop) czy też „no sql databases” (np. Neo4j, MongoDb)? Dołącz do nas, a będziesz mógł realizować się w takich zadaniach jak: projektowanie i implementacja modułów związanych z przetwarzaniem danych, operacje na dużych zbiorach danych (miliony rekordów w bazie danych, złożone struktury danych, algorytmy wydajnego przetwarzania), a także optymalizacja istniejących algorytmów i implementacji z naciskiem na jakość i wydajność. Projekt realizowany jest dla lidera w projektowaniu i implementacji systemów zarządzania ryzykiem kredytowym, wykorzystujących autorską platformę informatyczną, umożliwiającą ocenę ryzyka kredytowego. Dostarcza zintegrowane usługi oraz rozwiązania w obszarze Big Data. Firma działa także jako centrum rozwoju oprogramowania oraz zaplecze technologiczne, którego domeną jest projektowanie i implementacja zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Stos technologiczny wykorzystywany w projekcie: Java 8+, SQL, Spring 4+, Microsoft SQL Server, Transact SQL, No SQL: Mongo DB, Neo4j

Jak zadbamy o Twój rozwój?
 • będziesz mieć stały dostęp do PluralSight, prenumerat i regularnie powiększanej biblioteki
 • dołączysz do silnego kompetencyjnie zespołu z technicznym przełożonym
 • zapłacimy lub dofinansujemy Twoje szkolenia, certyfikaty i konferencje
 • będziesz mieć okazję podzielić się swoja wiedzą w roli prelegenta (BiteIT, ShareIT, JHackDay) lub autora materiałów eksperckich (JPro)
Na pewno spodobają Ci się też:
 • prawdziwe wyzwania projektowe i silny kompetencyjnie zespół
 • system benefitów do wyboru, a w nim: karnet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, vouchery na paliwo, bilety na wydarzenia sportowe i kulturalne
 • niepowtarzalna atmosfera, wyjazdy i spotkania integracyjne

Proces rekrutacji

Analiza CV

Wyślij swoje CV – jeśli Twój profil będzie odpowiadał na nasze potrzeby rekrutacyjne, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i porozmawiamy o możliwościach współpracy.

Rozmowa i test techniczny

Zapraszamy na rozmowę z rekruterem oraz weryfikację techniczną.

Spotkanie z klientem

Umówimy Cię na spotkanie z klientem docelowym, który wdroży Cię w szczegóły przewidywanego dla Ciebie projekcie.

Feedback i decyzja

Jeśli wszystko poszło dobrze, otrzymasz od nas ofertę i ustalimy warunki współpracy. Jeśli nie, to także poinformujemy Cię o naszej decyzji.

Witamy
w JCommerce!

Twój pierwszy dzień w JCommerce zacznie się od wdrożenia w nasze codzienne życie oraz nowe obowiązki. Mile widziane ciasto powitalne 🙂

Najczęściej zadawane pytania

Jeżeli Twoje CV spełnia wymagania oferty i projektu, wówczas skontaktujemy się z Tobą natychmiastowo. Zazwyczaj cały proces trwa 14 dni. Jeśli Twoja aplikacja nie zakwalifikuje się do danego procesu – to nic straconego – nadal może być rozpatrywana w kontekście innych projektów.

W JCommerce realizujemy projekty dla wielu Klientów z Polski oraz zagranicy, ale większość naszych pracowników wykonuje swoje zadania z biur JCommerce. Podczas procesu rekrutacji zostaną Ci wstępnie przedstawione projekty, w których najlepiej sprawdzą się Twoje doświadczenie i kompetencje. Wtedy też będziemy mogli ustalić, gdzie będzie Twoje docelowe miejsce pracy.

W JCommerce realizujemy projekty dla wielu Klientów z Polski oraz zagranicy, ale większość naszych pracowników wykonuje swoje zadania z biur JCommerce. Podczas procesu rekrutacji zostaną Ci wstępnie przedstawione projekty, w których najlepiej sprawdzą się Twoje doświadczenie i kompetencje. Wtedy też będziemy mogli ustalić, gdzie będzie Twoje docelowe miejsce pracy.

Przeważająca większość naszych pracowników wykonuje swoje zadania w ramach projektu dla Klienta, pracując z jednego z biur JCommerce w Polsce. Realizujemy także projekty, w których całe zespoły delegowane są do biur Klienta, jak również takie, w których co jakiś czas będziesz odwiedzał Klienta w jego siedzibie (w Polsce i za granicą).

Nasza długoletnia obecność na rynku i ciągły rozwój to między innymi dbałość o poczucie stabilizacji wśród pracowników. Dlatego zależy nam na tym, żeby nasi pracownicy po zakończeniu danego projektu mieli przydzielane kolejne zadania zgodne z ich kompetencjami i możliwościami. Jeżeli zdarzy się, że nie będziemy mieli dla Ciebie projektu zewnętrznego, wówczas otrzymasz zadania realizowane wewnątrz JCommerce.

Load More