Dlaczego Jcommerce?

Silny kompetecyjnie zespół

Twoi przyszli koledzy – programiści, analitycy, testerzy i architekci – to wysokiej klasy specjaliści. Ich doświadczenie i wiedza sprawią, że nieustannie będziesz się rozwijał oraz umożliwiał rozwój innym. Ty również będziesz mógł podzielić się swoją wiedzą np. występując jako prelegent podczas naszych meetupów BiteIT.

Elastyczne godziny pracy

Pracę rozpoczynamy między 7:00, a 9:00. To od Ciebie i Twojego projektu zależeć będzie, jaki czas będzie tym najbardziej optymalnym.

Możliwość pracy zdalnej

Nie przykuwamy się do firmowego biurka. W zależności od wymagań Twojego projektu możesz wykonywać swoje zadania zdalnie – z wybranego przez Ciebie miejsca lub jednego z siedmiu biur JCommerce.

Szkolenia i certyfikaty

Stawiamy na ciągły rozwój naszych kompetencji. Nowych umiejętności i wiedzy nabędziesz w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, a potwierdzisz zdobywając niezależne certyfikaty technologiczne.

System kafeteryjny

Wypłata to nie wszystko! Dlatego współpracując z nami otrzymasz także JBenefity w ramach systemu kafeteryjnego Sodexo. Dzięki temu to Ty sam zdecydujesz, jakie dodatkowe świadczenia są dla Ciebie interesujące.

Różne formy zatrudnienia

Umowa o pracę czy kontrakt? Ty decydujesz! Jesteśmy elastyczni – w JCommerce możesz wybrać optymalną dla siebie formę zatrudnienia.

Wyjątkowa atmosfera

Ciasta, cukierki, żelki – jesteśmy łasuchami i lubimy świętować – urodziny, narodziny, śluby! Już nie możemy doczekać się świętowania z okazji Twojego dołączenia do JTeamu! Dodaj do tego luźną atmosferę, brak oficjalnego dress code i świetnych współpracowników, z którymi miło napić się porannej kawy.

Dostęp do wiedzy

Głodny wiedzy? W JCommerce zapewniamy stały dostęp do wewnętrznej biblioteki – zarówno analogowej jak i tej dostępnej online. Będziesz mógł także korzystać z platformy wymiany wiedzy Pluralsight oraz brać udział w szkoleniach i konferencjach branżowych.

Nowoczesne biuro

W naszych biurach staramy się o idealne połączenie nowoczesności, wygody i regionalnych akcentów. Graffiti, zdjęcia i fototapety, wygodne fotele, piłki, pufy, miejsca do relaksu i skupienia – w każdym z naszych biur dbamy o to, abyś czuł się komfortowo.

Top oferty pracy

Przejrzyj oferty pracy w JCommerce i sprawdź, czy znajdziesz coś dla siebie.

Wybrane projekty

Zobacz, do jakich zespołów projekowych aktualnie rekrutujemy.

Wybrane projekty

Zobacz, do jakich zespołów projekowych aktualnie rekrutujemy.

Zobacz, jak pracujemy

Zobacz wirtualną podróż po naszych biurach "JTour 2.0"
i dowiedz się więcej o atmosferze pracy w JCommerce

Wartości

Zobacz, jakimi wartościami kierujemy się w codziennej pracy

Profesjonalizm

Dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania w oparciu o szeroką wiedzę i bogate doświadczenie.

Nieustannie analizujemy doświadczenia projektowe i wyciągamy z nich wnioski. Efektem jest zwinna organizacja i wysoka jakość prowadzonych projektów, co przekłada się na wartość dla nas i naszych klientów.

Zespół

Odnosimy sukcesy, bo wiemy, że nawet największe talenty nie zastąpią zaangażowanego zespołu.

Relacje budujemy w oparciu o szacunek i zrozumienie oczekiwań. Zależy nam na wymianie doświadczeń i najlepszych praktyk. Pracujemy w atmosferze otwartości oraz odpowiedzialności, ponieważ tylko jako zespół możemy realizować najbardziej wymagające projekty.

Rozwój

Doskonalimy swoje umiejętności i mierzymy się z wyzwaniami zmieniającego się świata technologii.

Z odwagą patrzymy w przyszłość i podchodzimy do ambitnych projektów. Chętnie dzielimy się wiedzą, dzięki czemu podnosimy kompetencje zespołu i wartość organizacji. Każde zadanie jest dla nas źródłem nowych doświadczeń i możliwości.

Entuzjazm

Pracujemy z optymizmem i energią, przechodząc od pomysłu do działania.

Dostrzegamy szanse tam, gdzie inni mają wątpliwości. Trudności traktujemy jako naturalny element na drodze do sukcesu. Wspólnie dbamy o przyjazną atmosferę, która daje nam siłę do codziennej pracy.

Elastyczność

Jesteśmy otwarci na zmiany i szukamy optymalnych rozwiązań dla klientów oraz naszej firmy.

Budujemy silną organizację, dbając przy tym o zdolność do natychmiastowego reagowania. Troszczymy się o to, żeby procesy były sprawne, a decyzje szybkie. Indywidualnie i elastycznie podchodzimy do takich aspektów współpracy jak forma zatrudnienia, możliwość wyboru projektu czy praca zdalna.

Nasze inicjatywy

Dołącz do odbiorców naszego JNewslettera!

Interesują Cię spotkania z ekspertami?
Chcesz poznać nowe projekty i możliwości rozwoju w JCommerce?

Zapisz się
01.10.2019
BiteIT vs ShareIT

Jesteś głodny wiedzy? A może po prostu chcesz się nią podzielić? W JCommerce wszystko jest możliwe! Przeczytaj artykuł i sprawdź, w jaki sposób możesz się u nas uczyć oraz dzielić swoją wiedzą.

Czytaj więcej
12.09.2019
Poland Business Run 2019 – wyniki JCommerce

Jakie drużyny pobiegły w barwach JCommerce na Business Run 2019 i jak im poszło? Odpowiedź znajdziesz w poniższym wpisie.

Czytaj więcej
19.08.2019
Jesień w JCommerce – gdzie się spotkamy?

Okres wakacyjny to dla nas idealny czas na planowanie aktywności na zbliżające się miesiące. W JCommerce jak zwykle stawiamy na dzielnie się wiedzą. I sport! Jesteście ciekawi, co dla Was przygotujemy tej jesieni?

Czytaj więcej

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Wypełnij formularz i zaproponuj stanowisko

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JCommerce sp. z o.o. moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, w postaci: imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu oraz danych zawartych w załączonym CV (dalej: „dane osobowe”) w celu rekrutacji na proponowane przeze mnie stanowisko
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JCommerce sp. z o.o. moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu, w postaci: imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu oraz danych zawartych w załączonym CV (dalej: „dane osobowe”) na potrzeby przyszłych rekrutacji na inne stanowiska
W związku z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych tj. Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku, jak również treścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: 1. Administratorem danych osobowych jest JCommerce Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Ściegiennego 3, 40-114 Katowice (KRS: 00007393418).
2. Powyższe dane osobowe przetwarzane będą przez JCommerce Sp. z o.o. – w zależności od udzielonych przez Panią/Pana zgód (podstawa prawna przetwarzania: art. 6 ust. 1 pkt a) RODO):
• w celach rekrutacyjnych;
• na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.
3. Podanie powyższych danych osobowych nie jest wymogiem ustawowym, umownym lub warunkiem zawarcia umowy. Nie jest Pan/Pani zobowiązany/a do podania powyższych danych osobowych, jednak brak ich podania uniemożliwi realizacje ww. celu .
4. Posiada Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych, w tym otrzymania ich kopii i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, jeśli została udzielona. Wycofanie zgody nie wpływa jednak na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem; oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych należy złożyć w siedzibie JCommerce Sp. z o.o. lub przesłać na adres mailowy zgody@jcommerce.pl . Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych skutkuje brakiem możliwości realizacji ww. celów przetwarzania;
5. Dane osobowe są udostępniane przez JCommerce Sp. z o.o. upoważnionym pracownikom i osobom współpracującym z JCommerce Sp. z o.o. na podstawie umów cywilnoprawnych, przez których realizowany jest cel przetwarzania;
6. Wszelkie pytania dotyczące ochrony danych osobowych oraz realizacje przysługujących praw, prosimy kierować na adres odo@jcommerce.pl;
7. W zależności od udzielonej zgody, dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do realizacji ww. celów przetwarzania. W przypadku wniesienia sprzeciwu, JCommerce Sp. z o.o. przestanie przetwarzać Pani/Pana dane w ww. celu, chyba że będzie w stanie wykazać, że w stosunku do tych danych istnieją ważne prawnie uzasadnione podstawy, które są nadrzędne wobec Pana/Pani interesów, praw i wolności, lub niezbędne do ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń;
8. Nie przekazujemy Pani/Pana danych poza teren Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz do organizacji międzynarodowych.
9. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
10. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie ww. danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.