Dlaczego Jcommerce?

Silny kompetecyjnie zespół

Twoi przyszli koledzy – programiści, analitycy, testerzy i architekci – to wysokiej klasy specjaliści. Ich doświadczenie i wiedza sprawią, że nieustannie będziesz się rozwijał oraz umożliwiał rozwój innym. Ty również będziesz mógł podzielić się swoją wiedzą np. występując jako prelegent podczas naszych meetupów BiteIT.

Elastyczne godziny pracy

Pracę rozpoczynamy między 7:00, a 9:00. To od Ciebie i Twojego projektu zależeć będzie, jaki czas będzie tym najbardziej optymalnym.

Możliwość pracy zdalnej

Nie przykuwamy się do firmowego biurka. W zależności od wymagań Twojego projektu możesz wykonywać swoje zadania zdalnie – z wybranego przez Ciebie miejsca lub jednego z siedmiu biur JCommerce.

Szkolenia i certyfikaty

Stawiamy na ciągły rozwój naszych kompetencji. Nowych umiejętności i wiedzy nabędziesz w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, a potwierdzisz zdobywając niezależne certyfikaty technologiczne.

System kafeteryjny

Wypłata to nie wszystko! Dlatego współpracując z nami otrzymasz także JBenefity w ramach systemu kafeteryjnego Sodexo. Dzięki temu to Ty sam zdecydujesz, jakie dodatkowe świadczenia są dla Ciebie interesujące.

Różne formy zatrudnienia

Umowa o pracę czy kontrakt? Ty decydujesz! Jesteśmy elastyczni – w JCommerce możesz wybrać optymalną dla siebie formę zatrudnienia.

Wyjątkowa atmosfera

Ciasta, cukierki, żelki – jesteśmy łasuchami i lubimy świętować – urodziny, narodziny, śluby! Już nie możemy doczekać się świętowania z okazji Twojego dołączenia do JTeamu! Dodaj do tego luźną atmosferę, brak oficjalnego dress code i świetnych współpracowników, z którymi miło napić się porannej kawy.

Dostęp do wiedzy

Głodny wiedzy? W JCommerce zapewniamy stały dostęp do wewnętrznej biblioteki – zarówno analogowej jak i tej dostępnej online. Będziesz mógł także korzystać z platformy wymiany wiedzy Pluralsight oraz brać udział w szkoleniach i konferencjach branżowych.

Nowoczesne biuro

W naszych biurach staramy się o idealne połączenie nowoczesności, wygody i regionalnych akcentów. Graffiti, zdjęcia i fototapety, wygodne fotele, piłki, pufy, miejsca do relaksu i skupienia – w każdym z naszych biur dbamy o to, abyś czuł się komfortowo.

Top oferty pracy

Przejrzyj oferty pracy w JCommerce i sprawdź, czy znajdziesz coś dla siebie.

Wybrane projekty

Zobacz, do jakich zespołów projektowych aktualnie rekrutujemy.

Industry 4.0 solutions for Bystronic

Data lake for automotive industry

digital identity & payment platform

digital platform for e-commerce

cloud services for fintech

Data Science for humanitarian aid

digital platform for e-commerce

Zobacz, jak pracujemy

Zobacz wirtualną podróż po naszych biurach "JTour 2.0"
i dowiedz się więcej o atmosferze pracy w JCommerce

Wartości

Zobacz, jakimi wartościami kierujemy się w codziennej pracy

Profesjonalizm

Dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania w oparciu o szeroką wiedzę i bogate doświadczenie.

Nieustannie analizujemy doświadczenia projektowe i wyciągamy z nich wnioski. Efektem jest zwinna organizacja i wysoka jakość prowadzonych projektów, co przekłada się na wartość dla nas i naszych klientów.

Zespół

Odnosimy sukcesy, bo wiemy, że nawet największe talenty nie zastąpią zaangażowanego zespołu.

Relacje budujemy w oparciu o szacunek i zrozumienie oczekiwań. Zależy nam na wymianie doświadczeń i najlepszych praktyk. Pracujemy w atmosferze otwartości oraz odpowiedzialności, ponieważ tylko jako zespół możemy realizować najbardziej wymagające projekty.

Rozwój

Doskonalimy swoje umiejętności i mierzymy się z wyzwaniami zmieniającego się świata technologii.

Z odwagą patrzymy w przyszłość i podchodzimy do ambitnych projektów. Chętnie dzielimy się wiedzą, dzięki czemu podnosimy kompetencje zespołu i wartość organizacji. Każde zadanie jest dla nas źródłem nowych doświadczeń i możliwości.

Entuzjazm

Pracujemy z optymizmem i energią, przechodząc od pomysłu do działania.

Dostrzegamy szanse tam, gdzie inni mają wątpliwości. Trudności traktujemy jako naturalny element na drodze do sukcesu. Wspólnie dbamy o przyjazną atmosferę, która daje nam siłę do codziennej pracy.

Elastyczność

Jesteśmy otwarci na zmiany i szukamy optymalnych rozwiązań dla klientów oraz naszej firmy.

Budujemy silną organizację, dbając przy tym o zdolność do natychmiastowego reagowania. Troszczymy się o to, żeby procesy były sprawne, a decyzje szybkie. Indywidualnie i elastycznie podchodzimy do takich aspektów współpracy jak forma zatrudnienia, możliwość wyboru projektu czy praca zdalna.

Wybrane projekty

Zobacz, do jakich zespołów projektowych aktualnie rekrutujemy.

Nasze inicjatywy

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Daj nam znać, być może niebawem będziemy szukać właśnie Ciebie.
Napisz do nas i zaproponuj stanowisko

Wypełnij formularz
10.01.2020
Doceniamy i MJVP 2019 rozdane!

Poznaj plebiscyt MJVP oraz inicjatywę DOCENIAMY, które pomagają nam doceniać ludzi wewnątrz organizacji i dbać o firmowe wartości. Przeczytaj wpis i poznaj laureatów tegorocznej edycji.

Czytaj więcej
30.12.2019
Które konferencje były warte odwiedzenia w 2019 roku?

NET Developer Days, Devoxx, Geecon, PHPers Summit i TestWarez to najpopularniejsze konferencje wśród naszych pracowników. Jak je oceniają? Przeczytajcie podsumowanie i porównanie wydarzeń 2019 r.

Czytaj więcej
12.12.2019
Zostańmy w kontakcie – Alumni JCommerce

Czy komunikacja z pracownikiem musi się kończyć wraz z jego ostatnim dniem w pracy? Oczywiście, że nie musi, a nawet nie powinna! Doskonale wiemy o tym w JCommerce, dlatego rozwijamy program Alumni. 

Czytaj więcej

Dołącz do odbiorców naszego JNewslettera!

Interesują Cię spotkania z ekspertami?
Chcesz poznać nowe projekty i możliwości rozwoju w JCommerce?

Zapisz się