Przygotuj się na RODO i rozwiń biznes z Qlik Sense

Webinaria | 27.10.2017

Data nagrania: 21.11.2017

Do 25 maja 2018 roku każdy przedsiębiorca zobowiązany jest do wdrożenia zmian, które dostosują jego firmę do nowego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Za szczegółowymi normami przetwarzania danych idą dotkliwe kary finansowe dla przedsiębiorstw, które się do nich nie zastosują. Dlatego już teraz warto przygotować się do nadchodzących zmian.

W związku z tym postanowiliśmy zorganizować webinarium, podczas którego nasz ekspert Business Intelligence Artur Jadwidzic zaprezentował najważniejsze wyzwania technologiczne, którym należy sprostać. Podczas webinaru zademonstrował również narzędzie, które nie tylko rozwiązuje problem danych osobowych, ale także pozwala na wykorzystanie ich do rozwoju biznesu.

Termin: 21.11.2017 o godz. 10.00. 

Podczas webinarium zaprezentowane zostały następujące zagadnienia:

- zmiany w zasadach ochrony danych osobowych,
- techniczne wyzwania w przetwarzaniu danych osobowych,
- możliwości Qlik Sense w zakresie RODO,
- monetyzacja RODO z użyciem narzędzi Business Intelligence.

[Nagranie dostępne po zalogowaniu]


Prowadzący

Artur Jadwidzic, JCommerce

Pasjonat technologii Business Intelligence. W firmie JCommerce spełnia się w roli konsultanta QlikView oraz Qlik Sense. Po pracy zajmuje się szerzeniem wiedzy o systemach klasy ERP i BI wśród studentów. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na kierunku Informatyka w Biznesie.


Chcesz zobaczyć całość? Zaloguj się lub zarejestruj! / Zapomniałeś hasła?

lub