Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

O nas

Wspieramy firmy w nieustającym procesie cyfrowej transformacji. Dzieląc się wiedzą, talentem i kompetencjami naszych specjalistów, zapewniamy partnerom rozwój i współpracę opartą na zaufaniu.

Doświadczenie biznesowe i technologiczne zdobywamy już od ponad 13 lat. Jesteśmy jedną z nielicznych firm na rynku IT w Polsce, która wesprze Cię zarówno kompetencjami z zakresu technologii PHP, JAVA, .NET, Front-End, jak i wiedzą na temat procesów biznesowych, pochodzącą z wdrożeń systemów Business Intelligence, ERP oraz Enterprise Mobility Management (Jamf Pro).

Dzięki współpracy z nami zyskasz nie tylko wsparcie technologiczne, ale również nowe spojrzenie na działanie swojej firmy.


Świadczymy usługi Outsourcingu IT, które pozwolą Ci na nawiązanie współpracy z poszukiwanym przez Ciebie specjalistą lub z całą grupą starannie dobranych ekspertów JCommerce. Płacisz za kompetencje, talent i efekty pracy.  


JZarząd

 • Piotr Zyguła

  Piotr Zyguła

  Prezes Zarządu

  Odpowiada za politykę sprzedażową JCommerce, HR oraz za nadzór produkcji.

  Piotr związany jest z JCommerce od 2005 roku, od 2010 pełni funkcję Prezesa Zarządu. Do jego obowiązków należy strategiczne zarządzanie firmą oraz organizacja i koordynacja działań sprzedażowych, a także obszar HR i zarządzanie produkcją. Studiował w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz na Uniwersytecie w Kolonii, gdzie zdobył wiedzę z zakresu ekonomii i zarządzania. Absolwent ICAN Institute w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zbierał w takich firmach jak Compaq Computers, KLK czy Techmex. W życiu prywatnym kibic Bayernu Monachium, biegacz maratończyk i miłośnik prawdziwej włoskiej pizzy.

 • Grzegorz Koziołek

  Grzegorz Koziołek

  Wiceprezes Zarządu

  Odpowiedzialny w JCommerce za Finanse, Administrację oraz obszar IT.

  Grzegorz dołączył do JCommerce w kwietniu 2015 roku i przejął odpowiedzialność za finanse, administrację oraz dział IT. Od 11 lat specjalizuje się w zarządzaniu cash flow oraz w budowaniu rachunku kosztów na potrzeby zarządzania strategicznego. Swoją karierę zawodową rozpoczął w 2003 roku w administracji samorządowej na Górnym Śląsku. W latach 2005 – 2015 związany był z firmą Work Express z Katowic, w której jako Wiceprezes Zarządu odpowiadał za rozwój pracy tymczasowej na rynku Polskim i finanse całej Grupy Kapitałowej. Przez ostatnie 2 lata swojej kariery w Work Express pełnił funkcję Prezesa Zarządu. Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W życiu prywatnym oddaje się wraz z rodziną pasji podróżowania i fotografii.


Poznaj JTeam

Jesteśmy zafascynowani tym, jak technologia zmienia życie ludzi i chcemy brać w tych zmianach udział. Zależy nam na zostaniu Twoim partnerem biznesowym i rozwijaniu Twojej firmy razem z Tobą. Wierzymy, że Twój sukces jest naszym sukcesem.

W biznesie jesteś dla nas partnerem, a w naszym biurze - zawsze mile widzianym gościem. Jeśli chcesz nas odwiedzić, zapraszamy - drzwi każdego z naszych ośmiu biur są dla Ciebie zawsze otwarte. A już teraz zapraszamy Cię na wirtualną podróż po naszej katowickiej kwaterze.


JWartości

Profesjonalizm

Profesjonalizm

Dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania w oparciu o szeroką wiedzę i bogate doświadczenie.
Nieustannie analizujemy doświadczenia projektowe i wyciągamy z nich wnioski. Efektem jest zwinna organizacja i wysoka jakość prowadzonych projektów, co przekłada się na wartość dla nas i naszych klientów.
Zespół

Zespół

Odnosimy sukcesy, bo wiemy, że nawet największe talenty nie zastąpią zaangażowanego zespołu.
Relacje budujemy w oparciu o szacunek i zrozumienie oczekiwań. Zależy nam na wymianie doświadczeń i najlepszych praktyk. Pracujemy w atmosferze otwartości oraz odpowiedzialności, ponieważ tylko jako zespół możemy realizować najbardziej wymagające projekty.
Rozwój

Rozwój

Doskonalimy swoje umiejętności i mierzymy się z wyzwaniami zmieniającego się świata technologii.
Z odwagą patrzymy w przyszłość i podchodzimy do ambitnych projektów. Chętnie dzielimy się wiedzą, dzięki czemu podnosimy kompetencje zespołu i wartość organizacji. Każde zadanie jest dla nas źródłem nowych doświadczeń i możliwości.
Entuzjazm

Entuzjazm

Pracujemy z optymizmem i energią, przechodząc od pomysłu do działania.
Dostrzegamy szanse tam, gdzie inni mają wątpliwości. Trudności traktujemy jako naturalny element na drodze do sukcesu. Wspólnie dbamy o przyjazną atmosferę, która daje nam siłę do codziennej pracy.
Elastyczność

Elastyczność

Jesteśmy otwarci na zmiany i szukamy optymalnych rozwiązań dla klientów oraz naszej firmy.
Budujemy silną organizację, dbając przy tym o zdolność do natychmiastowego reagowania. Troszczymy się o to, żeby procesy były sprawne, a decyzje szybkie. Indywidualnie i elastycznie podchodzimy do takich aspektów współpracy jak forma zatrudnienia, możliwość wyboru projektu czy praca zdalna.

 


Outsourcing usług IT to dostęp do kompetencji technologicznych na żądanie

 

Skontaktuj się z nami