Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

O nas

Wspieramy firmy w nieustającym procesie cyfrowej transformacji. Dzieląc się wiedzą, talentem i kompetencjami naszych specjalistów, zapewniamy partnerom rozwój i współpracę opartą na zaufaniu.

Doświadczenie biznesowe i technologiczne zdobywamy już od ponad 13 lat. Jesteśmy jedną z nielicznych firm na rynku IT w Polsce, która wesprze Cię zarówno kompetencjami z zakresu technologii PHP, JAVA, .NET, Front-End, jak i wiedzą na temat procesów biznesowych, pochodzącą z wdrożeń systemów Business Intelligence i ERP.

Dzięki współpracy z nami zyskasz nie tylko wsparcie technologiczne, ale również nowe spojrzenie na działanie swojej firmy.


Świadczymy usługi Outsourcingu IT, które pozwolą Ci na nawiązanie współpracy z poszukiwanym przez Ciebie specjalistą lub z całą grupą starannie dobranych ekspertów JCommerce. Płacisz za kompetencje, talent i efekty pracy.  


 

Poznaj JTeam

Jesteśmy zafascynowani tym, jak technologia zmienia życie ludzi i chcemy brać w tych zmianach udział. Zależy nam na zostaniu Twoim partnerem biznesowym i rozwijaniu Twojej firmy razem z Tobą. Wierzymy, że Twój sukces jest naszym sukcesem.

W biznesie jesteś dla nas partnerem, a w naszym biurze - zawsze mile widzianym gościem. Jeśli chcesz nas odwiedzić, zapraszamy - drzwi każdego z naszych ośmiu biur są dla Ciebie zawsze otwarte. A już teraz zapraszamy Cię na wirtualną podróż po naszej katowickiej kwaterze głównej. 


JPeople

JCommerce opiera się na czterech podstawowych wartościach, bez których dzisiaj nie bylibyśmy tym, kim jesteśmy. Partnerstwo, zespół, rozwój i doświadczenie to wspólny mianownik, który łączy wszystkich pracowników JCommerce. 

Naszym Partnerem jest klient, kolega z zespołu, manager. Na czym polega partnerstwo? Na szacunku i otwartości. Działamy zespołowo, bo jak wiadomo, łańcuch jest tak mocny, jak jego najsłabsze ogniwo. Dlatego każdy z nas musi wiedzieć, że może liczyć na wsparcie. Rozwijamy się. Wszyscy, od Juniora po Prezesa, doskonale zdając sobie sprawę, że w naszej branży brak rozwoju oznacza cofanie się. Korzystamy również ze zbieranego już od ponad 13 lat doświadczenia. A doświadczenie to po prostu know how to make IT. 

Do rozwoju podchodzimy kompleksowo. Dbają o to Team Leaderzy, a także Competence Managerowie, którzy rozwijają kompetencje zarówno poszczególnych specjalistów, jak i całych zespołów. 


JZarząd

 • Piotr Zyguła

  Piotr Zyguła

  Prezes Zarządu

  Odpowiada za planowanie strategiczne i politykę sprzedażową JCommerce.

  Piotr związany jest z JCommerce od 2005 roku, od 2010 pełni funkcję Prezesa Zarządu. Do jego obowiązków należy strategiczne zarządzanie firmą oraz organizacja i koordynacja działań sprzedażowych. Studiował w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz na Uniwersytecie w Kolonii, gdzie zdobył wiedzę z zakresu ekonomii i zarządzania. Absolwent ICAN Institute w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zbierał w takich firmach jak Compaq Computers, KLK czy Techmex. W życiu prywatnym kibic Bayernu Monachium, biegacz maratończyk i miłośnik prawdziwej włoskiej pizzy.

 • Marcin Siemieński

  Marcin Siemieński

  Wiceprezes Zarządu

  W JCommerce jest odpowiedzialny za nadzór produkcji i ofertę dla sektora publicznego.

  Marcin związany jest z JCommerce od początku jej działalności, jeszcze pod nazwą Projekt JCommerce, kiedy to wraz z trzema innymi pasjonatami nowych technologii w 2003 roku postanowił skoncentrować swoje wysiłki zawodowe na działalności, która łączyła technologie z biznesem. Odpowiedzialny za nadzór produkcji i ofertę dla sektora publicznego oraz nadzór realizowanych w tym zakresie kontraktów. Absolwent Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz studiów podyplomowych z zarządzania projektami, studiów PRE – MBA na Uniwersytecie Technologicznym w Brnie oraz ICAN Institute w Warszawie. W życiu prywatnym, poza spędzaniem czasu z rodziną, jest zapalonym biegaczem, triathlonistą oraz miłośnikiem wina i zdrowej żywności.

 • Grzegorz Koziołek

  Grzegorz Koziołek

  Wiceprezes Zarządu

  Odpowiedzialny za obszar finansowy i HR JCommerce.

  Grzegorz dołączył do JCommerce w kwietniu 2015 roku i przejął odpowiedzialność za finanse i HR firmy. Od 11 lat specjalizuje się w zarządzaniu cash flow oraz w budowaniu rachunku kosztów na potrzeby zarządzania strategicznego. Swoją karierę zawodową rozpoczął w 2003 roku w administracji samorządowej na Górnym Śląsku. W latach 2005 – 2015 związany był z firmą Work Express z Katowic, w której jako Wiceprezes Zarządu odpowiadał za rozwój pracy tymczasowej na rynku Polskim i finanse całej Grupy Kapitałowej. Przez ostatnie 2 lata swojej kariery w Work Express pełnił funkcję Prezesa Zarządu. Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W życiu prywatnym oddaje się wraz z rodziną pasji podróżowania i fotografii.

Outsourcing usług IT to dostęp do kompetencji technologicznych na żądanie

 

Skontaktuj się z nami