Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Grecja – nowy kraj na mapie partnerów outsourcingowych JCommerce

Mamy zaszczyt poinformować, że firma JCommerce będzie świadczyć usługi outsourcingu IT w Grecji – kraju, będącym zalążkiem pierwszej, zaawansowanej cywilizacji europejskiej.

Naszym klientem jest wiodąca agencja webowa z Aten. Posiada bogate portfolio projektowe i szerokie doświadczenie w tworzeniu stron i sklepów internetowych, a także aplikacji webowych oraz mobilnych. Dedykowany zespół outsourcingowy JCommerce będzie wspierać greckiego Klienta głównie w zakresie rozwoju aplikacji opartych o technologię Microsoft .NET. W zakresie planowanego zaangażowania będziemy odpowiedzialni m.in. za analizę i planowanie obecności Klienta w cyfrowym świecie, implementację wszystkich aspektów projektu interaktywnego (wykonanie projektu graficznego i webowego, utworzenie stron internetowych, przetestowanie jakości oraz przeprowadzenie szkoleń), SEO, implementację i wsparcie post-instalacyjne - techniczne i w zakresie hostingu. 

Powiązane aktualności

Solita - witamy ponownie!
Z wielką przyjemnością informujemy, że podpisaliśmy długoterminową umowę o współpracy z firmą Solita Oy, stając się tym samym centrum outsourcingowym dedykowanych rozwiązań IT dla naszego fińskiego Klienta.
JCommerce rozwija narzędzia dla platformy m2m
Sierpień w JCommerce nie upłynął pod znakiem błogiego lenistwa. Nawiązaliśmy współpracę z nowym Klientem - firmą M2M Team Sp. z o.o., dla którego świadczymy usługi wsparcia technologicznego w obszarze Microsoft .NET.

Skontaktuj się z nami