Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Dynamics dla Biznesu 2015

Jako srebrny partner wydarzenia, zapraszamy do udziału w jednym z najważniejszych tegorocznych wydarzeń w Microsoft - największej konferencji Dynamics.

Bezpieczeństwo, mobilność, innowacyjność, efektywność i największe na świecie wsparcie to źródła sukcesu użytkowników systemów Microsoft Dynamics i tematy przewodnie majowej konferencji. Nasi prelegenci – Andrzej Krawiec i Sławomir Drzymała – przedstawią profity synergii MS Dynamics NAV i Business Intelligence, proponując uczestnikom konferencji odyseję technologiczną. Wspólnie z przedstawicielem firmy eSKY.pl. opowiedzą o potrzebach i wymaganiach stawianych przed systemem NAV wynikających ze specyfiki prowadzenia działalności w kraju i za granicą oraz o tym w jaki udało się im sprostać. Pokażą też, że tak samo jak podróże kształcą turystę, tak podróże w głąb danych kształcą analityka, stwarzając nieograniczone możliwości prognozowania i odkrywania nowych informacji.
Wszystkich zainteresowanych poznaniem korzyści jakie może przynieść wdrożenie nowoczesnych systemów Dynamics oraz Business Intelligence zapraszamy do udziału w konferencji. Do zamknięcia rejestracji pozostały jeszcze tylko 3 dni! Szczegóły dostępne na stronie konferencji.

Powiązane aktualności

Polska premiera Microsoft SQL 2012
Następstwem udziału naszej firmy w cyklu MS SQL Server 2012 Roadshow jest uczestnictwo w oficjalnej polskiej premierze tego rozwiązania organizowanej przez Microsoft Polska.  

Skontaktuj się z nami