Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

JCommerce partnerem Silesia Marathon i Etixx Silesiaman Triathlon

Firma JCommerce została partnerem technologicznym Silesia Marathon i Etixx Silesiaman Triathlon, dwóch dużych imprez sportowych na Śląsku.

Do grona imprez sportowych, nad którymi firma JCommerce objęła patronat technologiczny dołączył w tym roku Etixx Silesiaman Triathlon, cykl zawodów triathlonowych. W ramach współpracy JCommerce zaprojektuje i wykona aplikację mobilną wspierającą zawodników na trasie triathlonu.

Aplikacja umożliwi też łatwy dostęp do bieżących wyników oraz wskaże zapotrzebowanie zawodnika na konkretne składniki odżywcze przed oraz w trakcie triathlonu. JCommerce kontynuuje również współpracę z Silesia Marathon, dla którego zostanie wykonana nowa strona www w technologii RWD oraz rozwijana będzie stworzona w zeszłym roku aplikacja mobilna.

Pracownicy firmy angażują się w oba wydarzenia nie tylko technologicznie, ale także fizycznie. Liczni członkowie JTeamów już teraz intensywnie trenują, by podczas samych zawodów być w jak najlepszej formie. 

Powiązane aktualności

Aplikacja mobilna dla MinHolder
Z przyjemnością informujemy, że zespół JCommerce stworzył i nadal rozwija aplikację mobilną MinHolder na telefony komórkowe z systemem iOS i Android.

Skontaktuj się z nami