Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

JCommerce wśród ekspertów Qlik Sense

Specjaliści JCommerce znajdą się w gronie prelegentów wydarzenia Dzień z Qlik Sense, które odbędzie się 18 marca w Pin Up Studio w Warszawie.

Firma JCommerce została zaproszona do udziału w wydarzeniu Dzień z Qlik Sense, podczas którego prezentowane będą możliwości Qlik Sense - najnowszego narzędzia typu self-service Business Intelligence. Wystąpienie JCommerce skupi się wokół prezentacji wdrożenia platformy QlikView w Grupie Skanska, będącej liderem branży deweloperskiej. Co więcej, pojawi się sam przedstawiciel klienta, który osobiście opowie o korzyściach, jakie odniosła organizacja wraz z wdrożeniem nowoczesnego rozwiązania Business Intelligence.

Qlik Sense to narzędzie, umożliwiające samodzielną analizę biznesową i służące do łatwej, przejrzystej i mobilnej prezentacji danych. To kolejny krok w rozwoju systemów Business Intelligence. Więcej o jego tajnikach na firmowym blogu.

Powiązane aktualności

JCommerce partnerem Kongresu Business Intelligence
Z przyjemnością informujemy, że firma JCommerce została partnerem VIII Kongresu Business Intelligence, który odbędzie się już 9-10 kwietnia 2014 na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
JCommerce sponsorem QlikView Business Discovery World Tour w Warszawie
21 listopada 2012 roku w Warszawie odbędzie się konferencja QlikView Business Discovery World Tour, która zorganizowana jest w ramach światowego cyklu prelekcji przez firmę QlikTech. JCommerce jako jedna z nielicznych firm IT na rynku Polskim dostąpiła zaszczytu by stać się sponsorem tego wydarzenia.

Skontaktuj się z nami