Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Analiza biznesowa pod implementację nowej hurtowni danych

Firma JCommerce rozpoczęła analizę biznesową pod implementację nowej hurtowni danych w Squared Financial Ltd – niezależnej firmie brokerskiej z siedzibą w Dublinie, nadzorowanej przez Central Bank of Ireland.

Rozwój działalności i wzrost poziomu komplikacji powiązań przetwarzanych danych wyznaczył w firmie Squared Financial Ltd. nowe wyzwania zarówno dla raportowania wewnętrznego i zewnętrznego. Aby utrzymać się w czołówce na rynku usług finansowych, zarząd firmy postanowił przebudować system hurtowni danych. Nowe rozwiązanie zapewni lepszą standaryzację zgromadzonych danych z różnych źródeł. Dzięki temu wygenerowane raporty umożliwią łatwiejszą i bardziej elastyczną pracę, a dostęp do nich będzie znacznie prostszy - podsumował Piotr Pryzmont, CIO w firmie Squared Financial Ltd.

Pierwszym etapem projektu jest analiza istniejących struktur danych, procesów biznesowych i potrzeb raportowych. Wyniki analizy pomogą w projektowaniu nowego modelu hurtowni danych, która będzie podstawą budowy systemu klasy Business Intelligence. Nowa hurtownia danych będzie pobierać dane z istniejących systemów transakcyjnych w czasie niemal rzeczywistym i pozwoli użytkownikom na szybki, elastyczny i łatwy dostęp do przetwarzanych i zagregowanych danych. Analiza biznesowa i projektowanie hurtowni danych, które potrwają do połowy kwietnia 2015 roku mają zakończyć się wdrożeniem zaproponowanego rozwiązania.

Powiązane aktualności

Solita - witamy ponownie!
Z wielką przyjemnością informujemy, że podpisaliśmy długoterminową umowę o współpracy z firmą Solita Oy, stając się tym samym centrum outsourcingowym dedykowanych rozwiązań IT dla naszego fińskiego Klienta.

Skontaktuj się z nami