Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Prezentacja możliwości MS Dynamics NAV na konferencji w Rzeszowie

17 marca w Rzeszowie odbędzie się konferencja poświęcona prezentacji funkcjonalności systemu MS Dynamics NAV. Spotkanie organizuje firma JCommerce we współpracy z Microsoft Polska.


Firma JCommerce wraz z Microsoft zapraszają do uczestnictwa w konferencji poświęconej tematyce wykorzystania nowoczesnych systemów ERP i Business Intelligence w firmach pragnących usprawnić funkcjonowanie procesów biznesowych i wykorzystać pełną moc płynącą z danych.

Podczas spotkania dowiecie się Państwo:

- jakie główne funkcjonalności oferuje system ERP Microsoft Dynamics NAV i jak wykorzytsać je w organizacji,

- co oferują systemy Business Intelligence w kontekście integracji i prezentacji danych,

- jakie korzyści odniosły firmy dzięki wdrożeniu zintegrowanego systemu do zarządzania przedsiębiorstwem.


Na konferencji oprócz prelegentów z JCommerce i Microsoft Polska, gościć będziemy przedstawicieli Podkarpackiej Agencji Przedsiębiorczości, którzy przedstawią możliwości finansowania wdrożeń systemów IT ze środków UE. Obecny również będzie Prezes Zarządu firmy eSKY.pl, który opowie o korzyściach jakie odniosła jego firma dzięki wdrożeniu MS Dynamics NAV. 

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona ‐ decyduje kolejność rejestracji. Każdy uczestnik konferencji otrzyma komplet materiałów informacyjnych oraz weźmie udział w losowaniu nagród.

Szczegóły konferencji i możliwość rejestracji na stronie wydarzenia.

Powiązane aktualności

Rozwiązania klasy ERP nową kompetencją JCommerce
Od roku 2011, jako partner Microsoft, sukcesywnie rozwijamy swoje kompetencje w zakresie Microsoft Dynamics NAV oraz Microsoft Dynamics AX. Aktualnie wdrażamy i modyfikujemy systemy dla dwóch naszych Klientów - Medim Sp. z o.o. oraz Jones Lang LaSalle.  

Skontaktuj się z nami