Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Bezpłatne webinarium MS Dynamics NAV już 28 stycznia

Obsługa transakcji i rozliczeń wielowalutowych w systemie finansowo – księgowym MS Dynamics NAV to temat najbliższego webinarium JCommerce.

W pierwszej części webinarium przedstawione zostaną typowe działania przy obsłudze transakcji i rozliczeń walutowych, w szczególności: walutowe transakcje sprzedaży i zakupu, operacje na walutowych kontach bankowych oraz w kasie walutowej, naliczanie i księgowanie różnic kursowych. W części drugiej zaprezentujemy wszystkie te zagadnienia realizowane w praktyce z wykorzystaniem systemu klasy ERP – MS Dynamics NAV, który posiada gotowe mechanizmy wyliczania i księgowania różnic kursowych funkcjonujące w sposób automatyczny podczas księgowania rozliczeń dla transakcji walutowych.

Termin webinarium: 28 stycznia 2015 roku, początek o godz. 10.00 – zakończenie o godz. 11:00
Uczestnictwo jest bezpłatne, ilość miejsc ograniczona. W celu rejestracji należy wypełnić formularz rejestracyjny.

Andrzej Krawiec-MS Dynamics NAV- project manager-JCommerce

 
Webinarium poprowadzi Andrzej Krawiec, ERP project manager w JCommere, absolwent Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Od 1995r. związany z projektowaniem baz danych i systemów informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem. W swoim dorobku zawodowym posiada udział w kilkudziesięciu projektach wdrożeniowych systemów klasy ERP pełniąc funkcje analityka, konsultanta, projektanta, programisty i kierownika projektów.

Powiązane aktualności

Skontaktuj się z nami