Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Polska wersja Microsoft Dynamics NAV 2015 już dostępna!

Najnowsza odsłona wprowadzonego na rynek Microsoft Dynamics NAV 2015 jest optymalnie dostosowana do branż i różnorodnych potrzeb biznesowych małych i średnich przedsiębiorstw.

Wraz z premierą nowego systemu MS Dynamics NAV 2015 pojawiły się dodatkowe, innowacyjne funkcjonalności, które dostępne są od 15 stycznia również w jego polskiej wersji. Zdaniem naszych specjalistów ERP największe zmiany na lepsze to:

  • Prosty, wygodny i dynamiczny interfejs użytkownika zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych, w szczególności tabletów. Oferuje nie tylko dostęp do danych i procesów, ale również umożliwia ergonomiczne wystawianie faktur i tworzenie dokumentów.
  • Integracja z bankowością online, w szczególności obsługa importu i eksportu danych bankowych, automatyzacja procesów płatności elektronicznych, uzgodnień zobowiązań płatniczych i uzgodnień sald na rachunkach bankowych z systemem Microsoft Dynamics NAV.
  • Sprawna integracja z Office 365 umożliwiająca samodzielne przygotowanie faktur na niestandardowych szablonach firmowych, tworzenie raportów generowanych na podstawie szablonów Word oraz umożliwienie subskrypcji tych raportów.
  • Możliwość wysyłania wiadomości mailowych (ofert sprzedażowych, zamówień, faktur sprzedażowych, faktur korygujących) bezpośrednio z systemu MS Dynamics NAV.
  • Funkcjonalność obserwacji i prezentacji aktywności klientów w sferze Social Media poprzez zbieranie danych z portali społecznościowych.

W ramach ścisłej integracji systemu z pozostałymi rozwiązaniami i produktami Microsoft, zoptymalizowane jest również raportowanie i możliwość tworzenia indywidualnych zestawień i analiz, dzięki dodatkowi Power BI, który zapewni kompleksową i komfortową współpracę zespołu. 

MS Dynamics NAV najlepiej jest poznać osobiście. 17 marca w Rzeszowie JCommerce wspólnie z Microsoft organizuje konferencję dedykowaną właśnie MS Dynamics NAV. O szczegółach informować będziemy wkrótce.

Powiązane aktualności

Nowości w Microsoft Dynamics NAV 2016
W styczniu 2016 roku Microsoft zaprezentował najnowszą wersję systemu NAV 2016, który uwzględniając bieżące potrzeby użytkowników, został rozbudowany o kilka znaczących funkcjonalności.

Skontaktuj się z nami