Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

JCommerce na Targach Outsourcingu w Warszawie

Firma JCommerce, jako jeden z głównych przedstawicieli sektora IT na Tragach Outsourcingu w Warszawie, serdecznie zaprasza do wspólnego udziału w imprezie.

Targi Outsourcing - Usługi dla Twojego Biznesu są organizowane przez Reinhold Expo w najsłynniejszym ośrodku targowym stolicy - EXPO XXI, w dniach 16-17 października 2014 roku. Wydarzenie jest okazją by przekonać się jakie korzyści można osiągnąć dzięki współpracy z właściwym partnerem outsourcingowym.

Wszystkich odwiedzających targi zapraszamy na prezentację firmy JCommerce o godz. 14:00 oraz na firmowe stoisko (B14). W trakcie wystąpienia nasi specjaliści opowiedzą o zakresie i specyfice oferowanych przez JCommerce usług oraz zaprezentują doświadczenia ze współpracy z kluczowym klientem outsourcingowym JCommerce – firmą eSky.pl. W trakcie targów zostanie przeprowadzony też konkurs, w którym do wygrania będą ufundowane przez JCommerce cenne „niebieskie” nagrody.

Dla zainteresowanych uczestnictwem w targach mamy jeszcze bezpłatne wejściówki. Wystarczy pobrać je z naszej www.

 

Zapraszamy!

Godziny Otwarcia Targów dla Zwiedzających:

16 października w godz. 9:30-16:30 (czwartek)

17 października w godz. 9:30-16:30 (piątek)

Miejsce targów:

Warszawskie Centrum wystawienniczo - konferencyjne EXPO XXI

ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

Powiązane aktualności

Specjaliści JCommerce docenieni w Belgii
Przez ostatnie kilka lat programiści JCommerce z działu Java są zaangażowani w realizację międzynarodowego projektu, w ramach którego stworzona została aplikacja poświęcona Tour de France.
Tworzymy centrum outsourcingu usług IT
JCommerce stała się strategicznym partnerem belgijskiej grupy medialnej, dla której w ramach realizacji umowy ramowej tworzy centrum outsourcingu usług IT.  

Skontaktuj się z nami