Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

JCommerce na Targach Outsourcingu w Warszawie

Firma JCommerce, jako jeden z głównych przedstawicieli sektora IT na Tragach Outsourcingu w Warszawie, serdecznie zaprasza do wspólnego udziału w imprezie.

Targi Outsourcing - Usługi dla Twojego Biznesu są organizowane przez Reinhold Expo w najsłynniejszym ośrodku targowym stolicy - EXPO XXI, w dniach 16-17 października 2014 roku. Wydarzenie jest okazją by przekonać się jakie korzyści można osiągnąć dzięki współpracy z właściwym partnerem outsourcingowym.

Wszystkich odwiedzających targi zapraszamy na prezentację firmy JCommerce o godz. 14:00 oraz na firmowe stoisko (B14). W trakcie wystąpienia nasi specjaliści opowiedzą o zakresie i specyfice oferowanych przez JCommerce usług oraz zaprezentują doświadczenia ze współpracy z kluczowym klientem outsourcingowym JCommerce – firmą eSky.pl. W trakcie targów zostanie przeprowadzony też konkurs, w którym do wygrania będą ufundowane przez JCommerce cenne „niebieskie” nagrody.

Dla zainteresowanych uczestnictwem w targach mamy jeszcze bezpłatne wejściówki. Wystarczy pobrać je z naszej www.

 

Zapraszamy!

Godziny Otwarcia Targów dla Zwiedzających:

16 października w godz. 9:30-16:30 (czwartek)

17 października w godz. 9:30-16:30 (piątek)

Miejsce targów:

Warszawskie Centrum wystawienniczo - konferencyjne EXPO XXI

ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

Powiązane aktualności

Solita - witamy ponownie!
Z wielką przyjemnością informujemy, że podpisaliśmy długoterminową umowę o współpracy z firmą Solita Oy, stając się tym samym centrum outsourcingowym dedykowanych rozwiązań IT dla naszego fińskiego Klienta.
Tworzymy centrum outsourcingu usług IT
JCommerce stała się strategicznym partnerem belgijskiej grupy medialnej, dla której w ramach realizacji umowy ramowej tworzy centrum outsourcingu usług IT.  

Skontaktuj się z nami