Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

JCommerce wdroży system ERP Microsoft Dynamics NAV w W.Kruk SA

JCommerce przystępuje do prac nad projektem wdrożenia systemu klasy ERP Microsoft Dynamics NAV w spółce W.Kruk SA należącej do grupy kapitałowej Vistula Group SA

Decyzja o wdrożeniu systemu ERP Microsoft Dynamics NAV jest wynikiem współpracy, która rozpoczęła się w czerwcu tego z Vistula Group SA. Firma JCommerce zajmuje się obecnie utrzymaniem systemu Microsoft Dynamics obejmującym następujące moduły: Sprzedaż, Produkcję, Zakup, Magazyn, Finanse, Środki Trwałe. Konsultanci JCommerce nie tylko serwisują obecne oprogramowanie, ale również zajmują się pracami rozwojowymi.

Na bazie dotychczasowej współpracy i zdobytego zaufania Vistula Group SA powierzyła JCommerce wykonanie wdrożenia instancji ERP NAV dla nowo wydzielonej spółki W.Kruk SA. Wdrożenie obejmie procesy biznesowe związane ze Sprzedażą, Produkcją, Zakupami, Finansami, Magazynem wraz z migracją bazy danych. Uruchomienie systemu planowane jest na styczeń 2015. Spółka W.Kruk SA zostanie następnie objęta wsparciem konsultantów JCommerce w dalszej eksploatacji i rozwoju systemu.

Vistula GroupVistula Group SA jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji biżuterii oraz kolekcji mody dla kobiet i mężczyzn. Obecne oblicze Vistula Group, jako jednej z najbardziej znanych firm działających w branży odzieżowej i jubilerskiej, ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego rozwoju poprzez fuzje i przejęcia dokonane w ciągu ostatnich lat. Proces ten obejmował połączenie z Wólczanką SA, przejęcie Galerii Centrum Sp. z o.o. oraz uzyskanie statusu podmiotu nadrzędnego wobec spółki W. Kruk SA. Celem działań konsolidacyjnych było zbudowanie wokół spółki Vistula Group grupy kapitałowej skupiającej znane polskie marki działające na rynku mody, biżuterii i towarów luksusowych.

Powiązane aktualności

Skontaktuj się z nami