Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

JCommerce wdroży system Business Intelligence w Agata Meble

Agata Meble rozpoczęła współpracę z JCommerce. Jej celem jest analiza strategicznych obszarów firmy pod kątem wdrożenia systemu Business Intelligence.

Dzięki przeprowadzonej analizie specjaliści JCommerce wybiorą najbardziej odpowiednie rozwiązanie klasy Business Intelligence, które pozwoli na efektywne zarządzanie i podwyższenie skuteczności w realizacji celów biznesowych firmy. Zakończenie analizy przewidziane jest na koniec listopada 2014. Kolejnym etapem współpracy będzie przeprowadzenie wdrożenia najbardziej optymalnego rozwiązania Business Intelligence oraz przeszkolenie jego przyszłych użytkowników.

Katowickie Przedsiębiorstwo Meblowe „Agata”, powszechnie znane jako Agata Meble, jest jedną z najbardziej znanych w Polsce firm z branży meblarskiej. Nawiązanie współpracy z JCommerce, liderem we wdrażaniu rozwiązań Business Intelligence w Polsce, jest efektem stałego poszukiwania nowoczesnych metod usprawniania pracy przez zarządzających firmą.

Powiązane aktualności

JCommerce wśród ekspertów Qlik Sense
Specjaliści JCommerce znajdą się w gronie prelegentów wydarzenia Dzień z Qlik Sense, które odbędzie się 18 marca w Pin Up Studio w Warszawie.
JCommerce partnerem Kongresu Business Intelligence
Z przyjemnością informujemy, że firma JCommerce została partnerem VIII Kongresu Business Intelligence, który odbędzie się już 9-10 kwietnia 2014 na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
JCommerce sponsorem QlikView Business Discovery World Tour w Warszawie
21 listopada 2012 roku w Warszawie odbędzie się konferencja QlikView Business Discovery World Tour, która zorganizowana jest w ramach światowego cyklu prelekcji przez firmę QlikTech. JCommerce jako jedna z nielicznych firm IT na rynku Polskim dostąpiła zaszczytu by stać się sponsorem tego wydarzenia.

Skontaktuj się z nami