Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

QlikView usprawnia system analityczno-raportowy w JCommerce

Firma JCommerce, lider wdrożeń systemów Business Intelligence w Polsce, postanowiła usprawnić funkcjonowanie własnego systemu analityczno-raportowego dzięki wdrożeniu narzędzia QlikView.

Wdrożone rozwiązanie łączy system finansowo-księgowy Symfonia z systemem ewidencji czasu pracy Chronos. Dane są integrowane i przechowywane na platformie QlikView. System został udostępniony za pomocą zainstalowanego w firmie serwera QlikView Enterprise Server, a dostęp do niego możliwy jest przez przeglądarkę internetową.


Rozwiązanie pozwala na porównywanie wyników handlowców, śledzenie wyniku finansowego poszczególnych projektów w danym okresie, analizę kosztów i przychodów oddziałów, należności i zobowiązań firmy, budżetu, marży i rentowności. Możliwa jest graficzna wizualizacja rachunku zysków i strat oraz dostęp do dynamicznych raportów z opcją wyboru własnych parametrów. System udostępnia również podgląd dokumentów takich jak faktury, wyciągi bankowe itp.


Wdrożenie platformy QlikView usprawniło funkcjonowanie firmy i wpłynęło na znaczny wzrost wydajności pracy. Biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój przedsiębiorstw, taki jak aktualnie przeżywa JCommerce, konieczne jest skorzystanie z możliwości jakie stwarzają obecnie nowoczesne i odpowiednio dopasowane narzędzia Business Intelligence.

 

Powiązane aktualności

JCommerce partnerem Moto Idea 2014
Z przyjemnością informujemy, że firma JCommerce została partnerem konferencji Moto Idea 2014, która odbędzie się już 8 - 9 kwietnia 2014 w Katowicach.

Skontaktuj się z nami