Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Raport Computerworld TOP 200 potwierdza ciągły rozwój JCommerce

W najnowszym raporcie Computerworld TOP 200 za rok 2013 JCommerce jak zwykle awansuje, odnotowując wzrost przychodów na poziomie 39% i znajdując się w pierwszej 100-tce największych dostawców usług IT.

Firma JCommerce plasuje się jako lider rankingu w kategoriach: tworzenie rozwiązań Business Intelligence – 10 pozycja, dostarczanie aplikacji webowych i internetowych – 14 pozycja, aplikacji mobilnych – 16 pozycja oraz systemów ERP (36). JCommerce znajduje się na 22 miejscu na liście największych dostawców rozwiązań IT dla sektora transportu, spedycji i logistyki, na 23 w rankingu dostawców dla sektora mediów, w pierwszej 50-tce dostawców usług dla sektora opieki zdrowotnej i bankowego, w pierwszej setce dostawców usług serwisowych oraz rozwiązań dla sektora finansowego i ubezpieczeniowego, energetyki, handlu, branży przemysłowo-budowlanej i administracji publicznej.

JCommerce pozostaje liderem wśród firm oferujących usługi outsourcingowe - 32 pozycja, usługi w modelu cloud (28), usługi integracyjne (73) oraz oprogramowanie na zamówienie (39). Firma odnotowała też awans w rankingu największych eksporterów rozwiązań IT, odnotowując 36% wzrostu przychodów i zajmując 19 lokatę. Jako jednostka szkoleniowa, pod szyldem Akademii Kompetencji JCommerce, utrzymuje się w pierwszej 50-tce największych firm z branży. Pod względem wzrostu zatrudnienia JCommerce plasuje się na 34 pozycji, odnotowując 22% wzrostu ilości pracowników.

Computerworld TOP 200 to najbardziej szczegółowy raport przedstawiający zestawienia polskich firm z rynku teleinformatycznego. Firma JCommerce po raz kolejny udowodniała, że ciągle jest w fazie dynamicznego wzrostu i ekspansji na rynku krajowym i zagranicznym. Te wszystkie elementy składają się na zaufanie jakim darzą nas nasi klienci, partnerzy biznesowi oraz obecni i potencjalni pracownicy.

Powiązane aktualności

Polska króluje w raportach IT w 2016!
Wyniki tegorocznych międzynarodowych raportów, analizujących sytuację na globalnym rynku IT, wskazują wyraźnie, że polska branża IT ma bardzo duże powody do zadowolenia.

Skontaktuj się z nami