Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Wspieramy Horyzonty Nauki 2014 na Uniwersytecie Jagiellońskim

Otrzymaliśmy podziękowania za zaangażowanie podczas Horyzontów Nauki 2014 na Uniwersytecie Jagiellońskim. Firma JCommerce była jednym z patronów medialnych i fundatorów nagród.

Horyzonty Nauki 2014 to wydarzenie organizowane przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie. W tym roku, nasza firma została patronem medialnym i fundatorem nagrody, którą był voucher na szkolenie w ramach Akademii Kompetencji JCommerce.

W następnym roku akademickim planujemy wiele inicjatyw dla studentów i absolwentów. Zamierzamy zaangażować się w naukę i rozwój studentów województwa małopolskiego, organizując liczne wykłady i warsztaty na uczelniach, a także propagując krakowski program stażowy dla osób interesujących się systemami ERP – przede wszystkim MS Dynamics Navision.

Przy okazji, ogłaszamy, że zapraszamy do współpracy specjalistów IT (Developerów PHP i JAVA) z doświadczeniem, którzy szukają pracy w Krakowie i okolicach. 

Powiązane aktualności

Skontaktuj się z nami