Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

JCommerce na Worldwide Partner Conference 2014

W dniach 13-17 lipca specjaliści JCommerce biorą udział w Worldwide Partner Conference 2014 w Waszyngtonie.

Zagraniczna podróż i udział w konferencji to możliwość nawiązania nowych relacji biznesowych, które pozwolą na realizację śmiałych i innowacyjnych celów. Co więcej, Worldwide Conference to 350 prelekcji, które dostarczą informacji o najnowszych trendach produktowych i nowinkach technologicznych z zakresu m. in. Business Intelligence, .NET, PHP, JavaScript, rozwiązań Microsoft oraz znaczącej pozycji urządzeń mobilnych w biznesie. Specjaliści JCommerce powrócą do firmy z najświeższymi wiadomościami dotyczącymi sprzedaży i marketingu, mobilności, a także przedsiębiorczości społecznej.

Mamy nadzieję, że wiele z tych innowacyjnych rozwiązań zaproponujemy już wkrótce w swojej ofercie. Zachęcamy do śledzenia naszej podróży po USA na blogu -> nearshore-it.eu.

Powiązane aktualności

Skontaktuj się z nami