Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Charakterystyka usług outsourcingowych

JCommerce IT outsourcing manager omówił wady i zalety usług outsourcingowych w artykule opublikowanym na łamach „Gazety Finansowej".

Już teraz można zapoznać się z materiałem przygotowanym przez naszego specjalistę, który zachęca do przemyśleń nad istotą outsourcingu i jego najważniejszymi elementami. Autor artykułu charakteryzuje również wady i zalety usług outsourcingowych oraz omawia standardy bezpieczeństwa, jakie należy stosować w takim typie współpracy biznesowej.

 

Publikacja jest dostępna online na stronie Gazety Finansowej. 

Artykuł (PL): "Wady i zalety korzystania z usług outsourcingowych IT. Jakie należy stosować standardy bezpieczeństwa..." page_white_acrobat.png 

Article (ENG): "Security standards for cooperation with an external IT service provider." page_white_acrobat.png 

 

 

Powiązane aktualności

Rozwijamy aplikację mobilną na iOS dla Uniwersytetu Londyńskiego
Na początku kwietnia rozpoczęliśmy prace projektowe dotyczące rozwoju części funkcjonalnej aplikacji mobilnej na system iOS. Rozwiązanie ma korzystać z spersonalizowanych danych psychometrycznych do tworzenia dedykowanych informacji dla użytkowników.

Skontaktuj się z nami