Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 12 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Aplikacja mobilna na Silesia Marathon 2014

Jako partner technologiczny tegorocznego Silesia Marathon tworzymy aplikację mobilną na urządzenia z systemami iOS, Android, Windows Phone.

Aplikacja mobilna zaprojektowana przez specjalistów JCommerce, we współpracy z organizatorami, pozwoli zawodnikom na efektywne przygotowanie się do maratonu oraz wesprze ich na trasie biegu. Dzięki niej będzie można stworzyć indywidualny program treningowy, umożliwiający obserwację własnych postępów każdego dnia. Dokładnie rozrysuje przed uczestnikami trasę, zaznaczając lokalizacje kluczowe, takie jak miejsce startu czy rejestracji, a nawet punkty medyczne. Co więcej, działając w trybie Live Tracking, aplikacja udostępni użytkownikom dane dotyczące ich położenia na mapie. Profil topograficzny trasy stanie się przewodnikiem po nierównościach terenu, pozwalając na przygotowanie się do stawienia czoła pojawiającym się wyzwaniom. Aplikacja będzie dostępna do pobrania z Google Play, AppStore i Windows Phone MarketPlace już na początku lipca.

Silesia Marathon to obecnie jedno z największych wydarzeń biegowych w Polsce, którego partnerem technologicznym jest JCommerce. Cieszy się ogromnym powodzeniem zarówno wśród zawodowych biegaczy, jak i entuzjastów tego sportu. W tym roku patronat nad nim objął Andrzej Biernat – Minister Sportu oraz Turystyki RP.

Powiązane aktualności