Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Specjaliści .NET, Java, PHP, FrontEnd i BI na InfoMEET w Katowicach

InfoMEET, 17 maja - konferencja i targi kariery dla specjalistów .NET, Java, PHP, FrontEnd i BI. Liderem spotkania, jak co roku, jest JCommerce.

InfoMEET to wydarzenie o charakterze cyklicznym, podczas którego można będzie nie tylko wymienić się wiedzą na temat nowości w programowaniu .NET, Java, PHP, FrontEnd i narzędziach Business Intelligence, ale również osobiście poznać JCommerce jako potencjalnego pracodawcę. Tym razem firma oprócz możliwości bezpośrednich rozmów ze specjalistami na temat najnowszych technologii i realizowanych projektów zaoferuje wirtualną wycieczkę po swoich kreatywnych przestrzeniach biurowych. Stanowią one prawdziwą inspirację dla każdego, kto chce raz na zawsze pozbyć się nudy i monotonii w pracy i zastąpić je prawdziwą przyjemnością. Nie zabraknie również wyjątkowych nagród, które pozwolą dobrze przygotować się do zasłużonego urlopu.

Chcecie rozpocząć swoją przygodę w miejscu, w którym praca łączy się z przyjemnością? nie pozwólcie, by zabrakło Was na InfoMEET w Katowicach!

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Organizatora.

Powiązane aktualności

Solita - witamy ponownie!
Z wielką przyjemnością informujemy, że podpisaliśmy długoterminową umowę o współpracy z firmą Solita Oy, stając się tym samym centrum outsourcingowym dedykowanych rozwiązań IT dla naszego fińskiego Klienta.

Skontaktuj się z nami