Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Rozwijamy aplikację mobilną na iOS dla Uniwersytetu Londyńskiego

Na początku kwietnia rozpoczęliśmy prace projektowe dotyczące rozwoju części funkcjonalnej aplikacji mobilnej na system iOS. Rozwiązanie ma korzystać z spersonalizowanych danych psychometrycznych do tworzenia dedykowanych informacji dla użytkowników.

Zanim podpisaliśmy umowę o współpracy z jedną z najbardziej znaczących jednostek naukowych w Wielkiej Brytanii – Uniwersytetem Londyńskim (University College London), musieliśmy przekonać Klienta, że posiadamy najlepsze kwalifikacje do wykonania tego projektu. To właśnie wiedza i doświadczenie w rozwoju aplikacji mobilnych iOS naszych specjalistów zadecydowały o realizacji projektu przez JCommerce.

Termin wprowadzenia nowej aplikacji na rynek jest planowany na początek czerwca 2014. Już wkrótce będziemy was informować o dalszym przebiegu współpracy.

Powiązane aktualności

Specjaliści JCommerce docenieni w Belgii
Przez ostatnie kilka lat programiści JCommerce z działu Java są zaangażowani w realizację międzynarodowego projektu, w ramach którego stworzona została aplikacja poświęcona Tour de France.
Aplikacja mobilna dla MinHolder
Z przyjemnością informujemy, że zespół JCommerce stworzył i nadal rozwija aplikację mobilną MinHolder na telefony komórkowe z systemem iOS i Android.

Skontaktuj się z nami