Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Microsoft Dynamics NAV 2013 wdrażany w eSky.pl

System ERP Microsoft Dynamics NAV 2013 to kolejne rozwiązanie wdrażane przez JCommerce, które spotkało się z uznaniem firmy eSky.pl.

Jak dotąd firma JCommerce współpracowała z centrum internetowych podróży - eSky.pl dostraczajac wsparcie technologiczne w obszarze .NET i Business Intelligence

Projekt wdrożenia systemu ERP rozpoczął się procesem szczegółowej analizy i weryfikacji realnych potrzeb i oczekiwań Klienta. Zadaniem specjalistów JCommerce jest uproszczenie, ujednolicenie i uporządkowanie procesów biznesowych poprzez ich standaryzację i parametryzację oraz integrację systemów on-line. Prace projektowe dotyczące MS Dynamics NAV 2013 odbywają się w obszarze księgowości finansowej i będą obejmować integrację systemu z rozwiązaniami obecnie wykorzystywanymi przez firmę.

Powiązane aktualności

Rozwiązania klasy ERP nową kompetencją JCommerce
Od roku 2011, jako partner Microsoft, sukcesywnie rozwijamy swoje kompetencje w zakresie Microsoft Dynamics NAV oraz Microsoft Dynamics AX. Aktualnie wdrażamy i modyfikujemy systemy dla dwóch naszych Klientów - Medim Sp. z o.o. oraz Jones Lang LaSalle.  

Skontaktuj się z nami