Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Solita - witamy ponownie!

Z wielką przyjemnością informujemy, że podpisaliśmy długoterminową umowę o współpracy z firmą Solita Oy, stając się tym samym centrum outsourcingowym dedykowanych rozwiązań IT dla naszego fińskiego Klienta.

Współpraca z firmą Solita Oy opiera się na poprzednich wzajemnych bardzo dobrych doświadczeniach, kiedy to w 2006 roku firma JCommerce rozpoczęła swój pierwszy zagraniczny projekt outsourcingowy w zakresie rozwoju oprogramowania dla partnera zagranicznego. Po ponad 4 latach przerwy we współpracy znowu powracamy do gry! Będziemy współpracować w oparciu o model nearshorowy, oferując usługi wsparcia technologicznego w zakresie Java EE (Liferay i Spring), hurtowni danych (szczególnie technologie Oracle - OBIEE oraz ODI), Business Intelligence(Cognos TM1), .NET (SharePoint i EPiServer). Nasz fiński partner będzie odpowiedzialny ze swojej strony za opiekę nad klientem końcowym oraz współpracę z zespołami technicznymi w Polsce.

Na bieżąco będziemy informować o rozwoju projektów dla naszego skandynawskiego Klienta.

Powiązane aktualności

Skontaktuj się z nami