Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

ITalia, czyli programowanie we włoskim stylu

Lider rynku włoskiego z branży usług hostingowych o zasięgu europejskim stał się kolejnym zagranicznym klientem firmy JCommerce.

Równo z początkiem lutego rozpoczęliśmy prace projektowe w technologii Microsoft .NET prowadzone metodologią SCRUM. W pierwszej fazie cyklu projektowego planowane są równolegle 4 dwutygodniowe sprinty. Aktualny projekt jest pierwszym etapem współpracy wynikającej z podpisanej umowy ramowej, która obejmuje dostarczenie przez JCommerce usług wsparcia cross-technologicznego. Zakres planowanych prac, szeroki wachlarz technologii i metodologia prowadzenia projektu są zapowiedzią bardzo ciekawej relacji biznesowej z nowym partnerem z południa Europy.

Głównym obszarem działania naszego nowego włoskiego Klienta jest szeroko pojęty hosting danych. Firma specjalizuje się w rejestracji domen internetowych, hostingu serwisów WWW, utrzymaniu kont poczty elektronicznej itp. Nie tylko w samych Włoszech, ale również w Czechach i na Słowacji usługi te uważane są za jedne z najlepszych w Europie (u naszych południowych sąsiadów są numerem jeden w branży). Na dzień dzisiejszy firma obsługuje 2.000.000 nazw zarejestrowanych domen i zarządza 6.000.000 adresami e-mail.

Kolejne informacje dotyczące rozwoju prac projektowych zostaną opublikowane już wkrótce.

Powiązane aktualności

Rozwijamy aplikację mobilną na iOS dla Uniwersytetu Londyńskiego
Na początku kwietnia rozpoczęliśmy prace projektowe dotyczące rozwoju części funkcjonalnej aplikacji mobilnej na system iOS. Rozwiązanie ma korzystać z spersonalizowanych danych psychometrycznych do tworzenia dedykowanych informacji dla użytkowników.
Solita - witamy ponownie!
Z wielką przyjemnością informujemy, że podpisaliśmy długoterminową umowę o współpracy z firmą Solita Oy, stając się tym samym centrum outsourcingowym dedykowanych rozwiązań IT dla naszego fińskiego Klienta.
Specjaliści JCommerce docenieni w Belgii
Przez ostatnie kilka lat programiści JCommerce z działu Java są zaangażowani w realizację międzynarodowego projektu, w ramach którego stworzona została aplikacja poświęcona Tour de France.

Skontaktuj się z nami