Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

MS Dynamics NAV 2013 w firmie Conhpol

Specjaliści JCommerce rozpoczynają proces implementacji MS Dynamics NAV 2013, którego funkcjonalności zwiększą efektywność procesów biznesowych firmy Conhpol. Proces wdrożenia poprzedzony był wnikliwą analizą wszystkich obszarów przedsiębiorstwa, by dobrać jak najlepsze rozwiązanie do potrzeb firmy.

Zaplanowane prace programistyczne nastawione są na przygotowanie interfejsów umożliwiających prowadzenie biznesu w modelu B2B,  wyeliminowanie dokumentów w formie papierowej i zastąpienie ich dokumentami elektronicznymi. Co więcej, nastąpi integracja systemów informatycznych wykorzystywanych w firmie Conhpol umożliwiająca automatyczną wymianę danych pomiędzy systemami oraz zapewnienie dostępu on-line (przez www) do informacji biznesowych i do systemu ERP dla kluczowych partnerów biznesowych. Realizacja projektu wdrożeniowego przez specjalistów z JCommerce zapewni firmie Conhpol znaczną poprawę sprawności funkcjonowania i zarządzania całym przedsiębiorstwem oraz wzrost konkurencyjności.


logo ConhpolConhpol to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku obuwniczym w Polsce i w Europie. Wytwarza obuwie wizytowe wykonane ze skór naturalnych w bogatym asortymencie kolorystycznym.

Powiązane aktualności

Skontaktuj się z nami