Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Firma JCommerce na polsko-bawarskich spotkaniach przedstawicieli IT

Październik w JCommerce to czas nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, również tych międzynarodowych. Już 17 i 18 października w Monachium będziemy brali udział w polsko-bawarskich spotkaniach przedstawicieli branży IT. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Izbą Przemysłowo-Handlową Górnej Bawarii z siedzibą w Monachium (IHK München).

Głównym celem spotkania jest przełamanie przez polskich przedsiębiorców barier, które hamują ich przed ekspansją na rynki zagraniczne. My, jako firma, która może pochwalić się wieloma osiągnięciami projektowymi na rynkach zagranicznych,  jesteśmy doskonałym przykładem na to, że współpraca między partnerami zagranicznymi jest możliwa. Chcemy więc podzielić się naszymi doświadczeniami, zaprezentować firmę i możliwości świadczenia usług IT w modelu nearshore biorąc pod uwagę ogromny potencjał rynku niemieckiego. Jesteśmy przekonani, że spotkanie zaowocuje nawiązaniem kolejnych kontaktów zarówno z niemieckimi firmami IT jak i  przedstawicielami branżowymi.

 

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska)  jest największą bilateralną Izbą w Polsce. Reprezentuje interesy firm członkowskich i działa na rzecz rozwoju polsko-niemieckich stosunków gospodarczych.

Powiązane aktualności

Solita - witamy ponownie!
Z wielką przyjemnością informujemy, że podpisaliśmy długoterminową umowę o współpracy z firmą Solita Oy, stając się tym samym centrum outsourcingowym dedykowanych rozwiązań IT dla naszego fińskiego Klienta.

Skontaktuj się z nami