Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Kolejny projekt dla Władzy Wdrażającej Programy Europejskie

Zakończony został pierwszy etap prac w ramach współpracy z WWPE przy realizacji kolejnego zadania, tym razem związanego z Systemem Obsługi Projektów.

W 2011 roku WWPE wprowadziła elektroniczny system obiegu dokumentów o nazwie eDok, który przejął większość funkcjonalności Systemu Obsługi Projektów (SOP). W związku z tym pojawiła się konieczność zmiany istniejących w module SOP rozwiązań, w celu dostosowania ich do aktualnych potrzeb komórek organizacyjnych WWPE, zajmujących się zarządzaniem Funduszem Granic Zewnętrznych (FGZ).  Prace analizy wymagań i wykonania zmian zostały powierzone firmie JCommerce, która po raz kolejny wygrała przetarg na realizację projektu dla WWPE. Projekt realizowany jest w technologii ASP .NET 3.5, zakończenie wdrażania zmian planowane jest na listopad 2013.

eWWPE jest to System Obsługi Projektów (SOP) wspierający pracę Władzy Wdrażającej Programy Europejskie (WWPE) w zadaniach związanych z zarządzaniem środkami funduszy strukturalnych Unii Europejskiej, środkami pochodzącymi z bezzwrotnej pomocy zagranicznej oraz środkami innych programów powierzonych WWPE. WWPE zajmuje się między innymi zarządzaniem środkami pochodzącymi z Funduszu Granic Zewnętrznych (FGZ), będącego jednym z 4 funduszy wdrażających program ogólny „Solidarność i zarządzanie przepływami migracyjnymi”. W ramach SOP funkcjonuje moduł dedykowany specjalnie do zarządzania danymi dotyczącymi projektów realizowanych z Funduszu Granic Zewnętrznych.

 

Opis poprzedniego projektu dla WWPE

Powiązane aktualności

Rozwijamy aplikację mobilną na iOS dla Uniwersytetu Londyńskiego
Na początku kwietnia rozpoczęliśmy prace projektowe dotyczące rozwoju części funkcjonalnej aplikacji mobilnej na system iOS. Rozwiązanie ma korzystać z spersonalizowanych danych psychometrycznych do tworzenia dedykowanych informacji dla użytkowników.
Firma JCommerce na polsko-bawarskich spotkaniach przedstawicieli IT
Październik w JCommerce to czas nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, również tych międzynarodowych. Już 17 i 18 października w Monachium będziemy brali udział w polsko-bawarskich spotkaniach przedstawicieli branży IT. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Izbą Przemysłowo-Handlową Górnej Bawarii z siedzibą w Monachium (IHK München).
Aplikacja mobilna dla MinHolder
Z przyjemnością informujemy, że zespół JCommerce stworzył i nadal rozwija aplikację mobilną MinHolder na telefony komórkowe z systemem iOS i Android.

Skontaktuj się z nami