Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Wdrożenie QlikView w wydawnictwie

Specjaliści JCommerce wdrożyli platformę QlikView w Społecznym Instytucie Wydawniczym Znak Sp. z o.o.


Wydawnictwo ZNAK poszukiwało rozwiązania, które pomoże pracownikom w zarządzaniu bazą danych zawierającą historyczne dane sprzedaży. Po wnikliwej analizie przeprowadzonej przez specjalistów JCommerce, podjęto decyzję o wyborze rozwiązania QlikView, które w optymalny sposób spełniało kryteria stawiane przez użytkowników biznesowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu Business Intelligence, pracownicy Wydawnictwa mogą z łatwością zarządzać danymi dostępnymi w kokpitach menadżerskich. Samodzielna obsługa platformy usprawniła wiele czynności, mi.in pozwala na dokonanie szczegółowych analiz sprzedaży we wskazanych okresach z podziałem na rożne kategorie oraz przejrzystą prezentację danych wyjściowych.


Wydawnictwo Znak jest instytucją z historią i tradycją, której działalność rozpoczęła się w 1956 roku. Obecnie zaliczana jest do jednych z największych instytucji wydawniczych w Polsce. Idąc z duchem czasu systematycznie wdraża nowe rozwiązania IT by rozwijać zakres swojej działalności.

Powiązane aktualności

JCommerce partnerem Moto Idea 2014
Z przyjemnością informujemy, że firma JCommerce została partnerem konferencji Moto Idea 2014, która odbędzie się już 8 - 9 kwietnia 2014 w Katowicach.

Skontaktuj się z nami