Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

JCommerce systematycznie umacnia swoją pozycję na rynku teleinformatycznym

Tegoroczna edycja Raportu COMPUTERWORLD TOP 200 potwierdziła silną pozycję JCommerce wśród największych firm informatycznych działających w Polsce w 2012r. W porównaniu z ubiegłym rokiem awansowaliśmy o 38 miejsc, co świadczy o naszym ciągłym i stabilnym rozwoju.  

Odnotowawszy wzrost na poziomie 71% w kategorii firm dostarczających usługi IT, znajdujemy się w czołówce dostawców aplikacji mobilnych (8 pozycja), aplikacji webowych i portali internetowych (13 pozycja) oraz rozwiązań oferowanych w modelu cloud (18 pozycja). Niezmiennie zaliczamy się do największych dostawców systemów Business Intelligence (14 pozycja), odnotowując wzrost przychodów w tej kategorii na poziomie 165%, co daje nam 3 pozycję na tle konkurencji. Jesteśmy obecni w pierwszej 30-stce firm świadczących usługi outsourcingu (29 pozycja), usługi szkoleniowe (25 pozycja) oraz doradcze (34 pozycja). Zostaliśmy sklasyfikowani na liście kluczowych dostawców rozwiązań i usług dla sektora mediów (18 pozycja), administracji publicznej (63 pozycja), finansów (64 pozycja), przemysłu i budownictwa (67 pozycja).

 

22 edycja Raportu Computerworld TOP 200 jest najpełniejszym opracowaniem poświęconym polskiemu rynkowi teleinformatycznemu. Potwierdza ona po raz kolejny systematyczny wzrost naszej firmy, co czyni z nas zarówno wiarygodnego partnera biznesowego jak i prężnie rozwijającego się pracodawcę, który może zagwarantować swoim pracownikom ciągły rozwój oraz pracę przy ciekawych i pełnych wyzwań projektach.

Powiązane aktualności

Nowe partnerstwo z brytyjskim Klientem w modelu nearshore na kolejne kilka lat
W marcu 2013 roku informowaliśmy o rozpoczynającym się projekcie dotyczącym integracji międzynarodowego rozwiązania płatniczego, które wykonaliśmy dla Klienta z Wielkiej Brytanii.  Wdrożenie zakończyło się sukcesem, w związku z tym Klient zdecydował się na podpisanie długoterminowej umowy ramowej.

Skontaktuj się z nami