Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Skywrite advertising dzięki JCommerce podbija brytyjskie niebo

Programiści JCommerce zostaną wkrótce zaangażowani w webowy projekt dla jednej z najlepszych firm specjalizujących się w podniebnej reklamie (skywrite advertising).

Zespół programistów będzie odpowiedzialny za stworzenie serwisu internetowego, który umożliwi komunikację między przewoźnikami lotniczymi oraz profesjonalistami od spraw sprzedażowych i operacyjnych. Dostarczona zostanie również pełna wizualizacja strony graficznej portalu. Głównym zadaniem jest stworzenie kompletnego serwisu internetowego oraz realizacja kolejnych założeń projektowych przy bliskiej współpracy z brytyjskim Klientem. Dzięki podejściu Agile, które jest nieodłącznym elementem filozofii działań JCommerce, komunikacja między partnerami biznesowymi jest bardziej bezpośrednia i minimalizuje potrzebę tworzenia dokumentacji.

Skywrite advertising to w dosłownym tłumaczeniu podniebna reklama polegająca na wysłaniu wiadomości sms z treścią reklamy, która zostanie wypuszczona w postaci dymu za samolotem na niebie. Zazwyczaj możemy ujrzeć na niebie życzenia albo krótkie, śmieszne komunikaty, z drugiej strony jest to innowacyjna forma reklamy produktów lub usług.

Powiązane aktualności

Firma JCommerce na polsko-bawarskich spotkaniach przedstawicieli IT
Październik w JCommerce to czas nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, również tych międzynarodowych. Już 17 i 18 października w Monachium będziemy brali udział w polsko-bawarskich spotkaniach przedstawicieli branży IT. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Izbą Przemysłowo-Handlową Górnej Bawarii z siedzibą w Monachium (IHK München).

Skontaktuj się z nami