Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Aplikacja mobilna dla MinHolder

Z przyjemnością informujemy, że zespół JCommerce stworzył i nadal rozwija aplikację mobilną MinHolder na telefony komórkowe z systemem iOS i Android.

MinHolder to przyszłościowe rozwiązanie gdzie cała wiedza medyczna dotycząca zdrowia użytkownika przechowywana jest w jednym miejscu. Aplikacja pozwala na natychmiastową identyfikację poszkodowanego oraz poprzez udostępnienie aktualnych informacji o stanie zdrowia ma ułatwić akcję ratunkową. Więcej szczegółów dotyczących projektu można znaleźć w zakładce Sektory oraz na fanpage'u, zaś samą aplikację z łatwością pobrać z appstore'a i android market. Produkt został nagrodzony certyfikatem Najwyższa Jakość Quality International w kategorii QI PRODUCT - Produkt Najwyższej Jakości, przyznawanej przez Forum Biznesu.

Projekt Minholder jest jednym z wielu projektów realizowanych przez prężnie rozwijający się nowy Dział iOS, który na swoim koncie posiada już stworzenie takich aplikacji mobilnych jak aplikacja semantyczna będąca wyszukiwarką leków, gry i strony mobilne. Zespół programistów iOS ciągle wzbogaca swoją wiedzę korzystając m. in. ze szkoleń Akademii Kompetencji JCommerce. 

Powiązane aktualności

Rozwijamy aplikację mobilną na iOS dla Uniwersytetu Londyńskiego
Na początku kwietnia rozpoczęliśmy prace projektowe dotyczące rozwoju części funkcjonalnej aplikacji mobilnej na system iOS. Rozwiązanie ma korzystać z spersonalizowanych danych psychometrycznych do tworzenia dedykowanych informacji dla użytkowników.
Tworzymy centrum outsourcingu usług IT
JCommerce stała się strategicznym partnerem belgijskiej grupy medialnej, dla której w ramach realizacji umowy ramowej tworzy centrum outsourcingu usług IT.  

Skontaktuj się z nami