Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Wykorzystanie Mozendy dla kolejnych zagranicznych klientów

JCommerce jako dostawca usług w zakresie Outsourcingu IT, potwierdza swoja wiodącą pozycję w krajach Beneluksu poprzez nawiązywanie współpracy z kolejnymi Klientami. 

Dzięki rekomendacji naszego stałego Klienta rozpoczęliśmy współpracę z firmą holenderską specjalizującą się w e-commerce i e-Retail Solutions, która szuka sposobów by wzmocnić swoje możliwości rozwojowe. Projekt polega na mapowaniu produktów z innych stron internetowych na stronę docelową Klienta.  Do realizacji projektu nasi specjaliści wykorzystali oprogramowanie Mozenda.

Mozenda, to oprogramowanie pozwalające na mapowanie wybranych danych z witryn internetowych które następnie mogą zostać wyeksportowane w dogodnej postaci do dalszego wykorzystania.

Powiązane aktualności

Integracja międzynarodowego rozwiązania płatniczego
W ciągu ostatnich kilku miesięcy nasz zespół był zaangażowany w integrację jednego z największych międzynarodowych rozwiązań dotyczących płatności dla dostawców usług edukacyjnych i studentów z wiodącym dostawcą płatności online w Chinach.
Trwają prace nad międzynarodowym raportem dotyczącym outsourcingu IT w Europie
JCommerce współpracuje od czerwca 2012 r. z Wydziałem Informatycznym Uniwersytetu w Bambergu (Niemcy) przy tworzeniu raportu dotyczącego podejścia do nearshoringu miedzy krajami z Zachodniej i Wschodniej Europy. Raport ma nakreślić korzyści jak i przeszkody w realizowaniu takiej formy współpracy między firmami z branży outsourcingu IT.
JCommerce na Outsourcing IT GigaCon 2012
JCommerce, jako główny uczestnik konferencji zorganizowanej przez GigaCon poświęconej outsourcingowi IT, serdecznie zaprasza do wspólnego udziału w tym wydarzeniu dnia 12 grudnia 2012 roku w Warszawie.

Skontaktuj się z nami